Partner serwisu

Szukaj Franczyzy

Wybierz kategorię

Wszystkie kategorie

Ile chcesz zainwestować?

Wybierz jedną z powyższych opcji

jednostki własne: 25

liczba franczyz: 29

Liquider Poland to jedna z najprężniej rozwijających się marek e-papierosów. Jesteśmy obecni na rynku od 2011 roku. Dysponujemy kilkoma brandami dającymi pełną gamę doznań smakowych i sprawiających, że nie chcesz szukać dalej. W ofercie posiadamy marki, takie jak ID, Liquider, Vapaty, Joyetech, Kangertech, bazy i aromaty i inne akcesoria niezbędne do e-palenia. Produkowane przez nas liquidy są zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Najmniejszy i najtańszy system franchisingowy: Display handlowy marki Liquider stanowi kompleksowe uzupełnienie oferty sklepów o e-papierosy i liquidy. Szeroka selekcja dostępnych smaków, najwyższa jakość produktów, popularna marka oraz stale rosnąca grupa e-palaczy gwarantują szybki zwrot z inwestycji i dynamiczny wzrost dochodów. Display handlowy marki Liquider zawiera wybór 144 szt. liquidów 10 ml oraz trzy e-papierosy. Tylko teraz udostępniamy wyjątkowo atrakcyjne metody finansowania i rozpoczęcia współpracy. Lokal handlowy: W wyniku ustawy handel z internetu przenosi się do sklepów stacjonarnych. Koszt uruchomienia sklepu/ stoiska Liquider to ok. 19 tys. zł. W kwocie tej zawiera się pierwsze zatowarowanie punktu a także zakup laptopa i kasy fiskalnej. Liquider to jeden z nielicznych franczyzodawców, którzy nie pobierają opłaty franczyzowej ani marketingowej. Nowe lokale handlowe mają powstawać w miejscowościach powyżej 10 tys. mieszkańców. Optymalna powierzchnia lokalu/ stoiska to 5-50 m2.

jednostki własne: 1 Koncept franchisingowy został sprawdzony w Czechach. W Polsce Modry Słoń prowadzi sprzedaż półfabrykatów do produkcji książek.

liczba franczyz: 50

jednostki własne: 16

liczba franczyz: 11

Monument9 To prężnie rozwijająca się sieć wysp oraz salonów gsm. Aktualnie posiadamy kilkadziesiąt wolnych lokalizacji w różnych regionach Polski – zarówno punkty już działające, jak i nowe, których otwarcia planujemy na przestrzeni najbliższych miesięcy. Stoiska i salony Monument9® to przede wszystkim kompleksowa oferta akcesoriów gsm, telefonów nowych oraz używanych. W naszych punktach prowadzimy też serwis telefonów komórkowych oraz usuwanie blokad sim-lock. W ofercie klienci znajdą również kupony doładowujące wszystkich polskich operatorów oraz zestawy startowe z kartą sim dowolnej polskiej sieci. Obecnie praktycznie każdy posiada telefon komórkowy. Zainteresowanie akcesoriami, serwisem oraz zakupem nowego telefonu jest bardzo duże. Jesteśmy konkurencyjni w porównaniu z cenami akcesoriów w salonach operatorów. Posiadamy sprawdzoną koncepcję prowadzenia tego typu działalności - od konkurencji odróżnia nas prowadzenie kompleksowych usług. W naszych stoiskach klienci znajdą akcesoria na każdą kieszeń (od tanich zamienników po akcesoria oryginalne, telefony nowe oraz używane oraz pełną ofertę serwisową). Firma Monument9 współpracuje z największymi dostawcami akcesoriów w kraju i zagranicą. Oferowane franczyzobiorcom produkty są w bardzo atrakcyjnych cenach. Wiele grup asortymentowych jest w stanie zapewnić marże na poziomie 100 - 300 proc. Franczyzobiorcy korzystają z naszej własnej hurtowni on-line która w 2017r przeszła gruntowne zmiany – w ofercie posiadamy ponad 30000 produktów. Współpraca z MONUMENT9® to przede wszystkim przejrzyste zasady, brak opłat licencyjnych. Nie pobieramy opłat od obrotu - Twój zysk zostaje w Twojej kieszeni! Co zyskujesz? Przede wszystkim sami projektujemy, montujemy i wyposażamy nasze sklepy - to w naszej firmie jest tworzony projekt wystroju oraz wzualizacja 3d. sami projektujemy i wykonujemy meble oraz reklamę - nie korzystamy z ofert stolarzy oraz firm reklamowych, dzięki czemu możesz liczyć na najlepsze warunki i koszty wejścia do sieci. Posiadamy własną hurtownię, dlatego nie musisz zaopatrywać się u pośredników !