Partner serwisu

Modry SłońWydawnictwo Niebieski Słoń
ul. Mielęcińska 35, 87-800 Włocławek

503 3...
Dane ukryte

Dane ukryte

www.m...
Dane ukryte

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Składanie i sprzedaż książek dla dzieci. Bohaterami książek są sami czytelnicy, dzieci wymienione z imienia i nazwiska.

Wymagania sieci

Są naprawdę przyjazne dla biorcy! Wystarczy mieć komputer i czarno-białą drukarkę laserową. Nie trzeba wynajmować ani specjalnego pomieszczenia, ani pożyczać w banku ogromnej kwoty na inwestycję. Drukować można we własnym domu. Skład książek jest bardzo łatwy. Franczyzobiorcą wydawnictwa Modry Słoń może zostać ktoś, kto rozumie dzieci, lubi książki i ma smykałkę do handlu. Jeżeli:

 • znasz dużo dzieci albo wielu rodziców,
 • szukasz ciekawego interesu, w którym sam sobie będziesz szefem,
 • chcesz dorobić do stałego zajęcia.
 • Jesteś idealnym kandydatem!

  Jednostki własne

  1 Koncept franchisingowy został sprawdzony w Czechach. W Polsce Modry Słoń prowadzi sprzedaż półfabrykatów do produkcji książek.

  Jednostki franczyzowe

  50

  Przewidywana suma inwestycji

  Jesteśmy jedną z najtańszych propozycji franczyzowych. Koszt licencji to 1,8 tys. zł. W tej cenie mieści się: wyłączność terytorialna na przedstawicielstwo w powiecie do 200 tys. mieszkańców (w miastach o większej liczbie mieszkańców franczyzobiorca otrzymuje gwarancję wyłączności na tą liczbę mieszkańców, np. w mieście liczącym 600 tys. nie będzie więcej niż 3 przedstawicieli) oraz pakiet franczyzowy, a w nim program software i know-how dla prowadzącego sprzedaż. Biorca musi zainwestować również w zakup półfabrykatów do produkcji bajek: ilustracji i okładek – minimalnie 60 sztuk (przy zakupie licencji 120 sztuk).

  Osoba Kontaktowa

  Masterfranczyzobiorca w Polsce - Rafał Kwiatkowski

  Katalog Franczyz

  Sprawdź gotowe pomysły

  50 style