zaloguj
PRZEWIŃ

Ćwiczenia we własnym m 2 - mobilny fitness

Ukończyłaś szkolenia instruktora fitness lub trenera personalnego, Twoją pasją jest aktywność fizyczna, posiadasz charyzmę i ...prawo jazdy? Załóż swój biznes - mobilny fitness, który zdobywa coraz więcej klientów i popularność.

To klient decyduje gdzie chce ćwiczyć: w domu, we własnym ogrodzie, parku, plaży, w lesie i biurze, sam lub wspólnie z rodziną lub sąsiadami.  

Komfort ćwiczeń i personalizacja usług

Ostatnio coraz częściej słyszy się o "modzie na fitness".

-To nie moda - protestują instruktorzy - To po prostu większa świadomość społeczeństwa na temat zdrowego stylu życia, zmiana mentalności i coraz powszechniejszej dbałości o zdrowie i aktywność fizyczną.

Coraz więcej Polaków korzysta z ofert stacjonarnych klubów. Tymczasem ci, którzy cenią sobie zacisze własnego domu lub są po prostu wygodni to wciąż nie do końca zagospodarowana grupa klientów.

- Coraz więcej Polaków chce ćwiczyć, dbać o dobrą kondycję i wysportowaną sylwetkę bez zbędnych kilogramów - zapewniają mobilni trenerzy, a właściwie trenerki, bo to właśnie panie najczęściej decyduję się na zainwestowanie w usługi fitness w wersji mobilnej. - Także mieszkańcy mniejszych miejscowości, w których nie ma stacjonarnych klubów fitness, a nie mają możliwości lub czasu, aby dojechać do miasta. Niektórzy też po prostu nie mają odwagi, 2aby ćwiczyć z grupą nieznajomych lub odczuwają wstyd z różnych powodów. Zalet ćwiczeń w domu klienta lub innym miejscu przez niego wskazanym jest mnóstwo - przede wszystkim możemy dobrać aktywność pod względem jego indywidualnych preferencji, oczekiwanych efektów czy nawet jego charakteru. Klient czuje się komfortowo w swoim mieszkaniu, nie wstydzi się opowiedzieć o sobie trenerowi, o swoich wątpliwościach i oczekiwaniach. Bardzo wielu naszych klientów stwierdziło, że o wyborze mobilnego fitness zdecydował przede wszystkim brak czasu. Chcieli ćwiczyć, ale jednocześnie spędzić ten czas z mężem lub z dziećmi - członków rodziny także można włączyć w nasze ćwiczenia.

Poza tym mobilne usługi to dyskrecja, wygoda klienta, kameralna atmosfera w trakcie zajęć i oczywiście wspomniana już personalizacja usług. W ramach mobilnego fitness świadczone są usługi konsultacji treningowej, treningów indywidualnych i grupowych.

- Najpierw oczywiście przeprowadzane są wstępne konsultacje, testy kondycyjne i pomiary, na podstawie których ustalany jest plan pracy i cele - opowiadają instruktorki. - Prowadzimy indywidualne i grupowe ćwiczenia aerobowe, siłowe, odchudzające i wytrzymałościowe z wykorzystaniem sprzętu np. TRX, hantli lub bez obciążeń. Wszystko to w miejscach dogodnych dla klientów.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.21

Udostępnij artykuł:

Franczyza z Naturhouse Franczyza z Naturhouse
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem