zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Wielofunkcyjny samoobsługowy odkurzacz parowy Self-Service, czyli inwestycja dla każdego

Inwestycja w samoobsługowy odkurzacz parowy do prania tapicerki oraz odkurzania trafia idealnie w rosnące zapotrzebowanie rynku na usługi z sektora samochodowego. Inwestycja przeznaczona jest zarówno dla właścicieli myjni samoobsługowych oraz stacji paliw jak i dla klientów indywidualnych, którzy myślą o bezpiecznej inwestycji przy minimalnym nakładzie pracy oraz czasu. Ten koncept na polski oraz środkowoeuropejski rynek wprowadziła firma Green Steam – lider wykorzystywania w sektorze czyszczącym technologii parowej.

Jeszcze do niedawna usługę prania tapicerki świadczyły tylko stacjonarne myjnie ręczne lub mobilne z dojazdem do klienta. Teraz na myjniach samoobsługowych, stacjach paliw oraz w miejscach komercyjnych, takich jak parkingi przy centrach handlowych, marketach, można coraz częściej skorzystać z usługi własnoręcznego czyszczenie wnętrza samochodu.

Obecnie prywatni kierowcy, taksówkarze czy inni przewoźnicy oczekują, że usługa będzie dostępna 24h/dobę, szybka, dokładna i za mocno konkurencyjną cenę. Odpowiedzią na te potrzeby są samoobsługowe odkurzacze parowe Self-Service. Za pomocą jednego urządzenia każdy kierowca własnoręcznie odkurzy wnętrze samochodu, wypierze zabrudzoną tapicerkę z szybkim czasem schnięcia, wyczyści dywaniki samochodowe, bagażnik, fotelik dziecięcy, a także napompuje koła.

W przypadku tego rodzaju inwestycji konkurencja jest bardzo mała i ogranicza się jedynie do myjni ręcznych, w których pranie tapicerki samochodowej czy odkurzenie wnętrza pojazdu jest usługą relatywnie drogą (kosztuje średnio 150zł/komplet) i czasochłonną. Natomiast za pomocą odkurzaczy parowych Self -Service  klient wypierze fotel już za 5 zł, a całą tapicerkę w kwocie 20/25 zł, czyli sam decyduje, kiedy, jak długo i za ile to zrobi.

Dla właściciela automatu istotne jest, że z tych 5 zł za pranie, koszt wynosi maksymalnie 50 gr. Marża jest tutaj bardzo wysoka, gdyż główny koszt to prąd, następnie woda i ewentualnie środek chemiczny. Dodatkowo jedyne obowiązki, jakie niesie ze sobą inwestycja to uzupełnianie średnio raz w tygodniu płynów eksploatacyjnych (wody, detergentu) oraz regularne wyciąganie pieniędzy z wrzutnika.

Realizacja inwestycji krok po kroku:

Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniej lokalizacji pod Samoobsługowy Odkurzacz Parowy, o dużym natężeniu ruchu osób zmotoryzowanych. Jest to jeden z najważniejszych etapów, który bezpośrednio wpływa na rentowność inwestycji. W tym przypadku naturalnie najlepszymi lokalizacjami są myjnie samoobsługowe, stacje paliw, a także parkingi prze centrach handlowych, marketach, okolice dużych osiedli czy też bezpośrednie sąsiedztwo ruchliwej ulicy. Znalezieniu odpowiedniej lokalizacji sprzyja wiele czynników. Istotne jest to, że automat nie wymaga przyłączy wodnych czy kanalizacyjnych, co wiąże się z tym, że pozwolenia wodnoprawne czy budowlane w tym przypadku nie obowiązują, a potrzebne jest jedynie podłączenie do prądu.

Praktyka pokazuje, że dobrymi miejscami pod inwestycję są parkingi przy marketach

Krok drugi to wybór najodpowiedniejszej formy finansowania inwestycji. W ramach tego etapu, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu Green Steam zapewnia kompleksową pomoc. W tym przypadku do wyboru jest szereg możliwości, które pomogą sfinansować ten rodzaj biznesu, poczynając od standardowego za pomocą gotówki, przez leasing, w przypadku firm, kredyt celowy, odnośnie osób indywidualnych.

Lokalizacja oraz odpowiednia forma finansowania inwestycji zostały wybrane? Czas na ostatni krok, który zrealizuje zespół Green Steam. Przetransportuje gotową do pracy i oklejoną w odpowiadających kolorach maszynę, a następnie zainstaluje ją we wskazanym miejscu. Na tym etapie inwestycji pomocne będą również materiały reklamowe, których pakiet zostanie odpowiednio dobrany i przygotowany przez Green Steam. Banery reklamowe, ulotki, zapewnienie widoczności w Internecie, to wszystko po to aby rozpowszechnić w danym regionie wiadomość o możliwości skorzystania z usługi samoobsługowego prania tapicerki materiałowej, dywanów, fotelików dziecięcych oraz odkurzania wnętrza samochodu.

  • Potrzebujesz dochodowej i bezpiecznej inwestycji?
  • Zastanawiasz się nad rozszerzeniem zakresu swoich usług? 

Wejdź na www.inwestujwmyjnie.pl wypełnij formularz kontaktowy lub bezpośrednio skontaktuj się z działem handlowym.  

Green Steam,

Ul. Krakowska 106,

32-010 Dojazdów

Tel : +48 662 408 561

www.inwestujwmyjnie.pl

 

 

 

 

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.63

Udostępnij artykuł:

Czy długość szkolenia franczyzobiorcy ma znaczenie Czy długość szkolenia franczyzobiorcy ma znaczenie
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem