zaloguj
PRZEWIŃ

Jak zarobić przed Świętami Wielkanocnymi

Ozdoby po…kartonach do jajek

Pani Anna ma głowę pełną pomysłów i dekorację może zrobić właściwie …ze wszystkiego.

 

- W czasie wielkanocnym kupujemy dużo jajek, które są przecież symbolem tych świąt – mówi. – Często po prostu wyrzucamy kartony po nich. Ja je zbieram i …tworzę z nich oryginalne rzeczy. Wytłoczki do jajek mają strukturą idealną wręcz do modelowania geometrycznych figur. Wazony, stateczki, krokodyle, okulary, stojaki na kredki, przybornik do szycia, a nawet szkatułka na biżuterię. Pomysłów jest mnóstwo.

 

Jak zapewnia pani Anna upcykling to najnowszy trend - wytwarzanie pięknych i użytecznych przedmiotów z tego, co zazwyczaj trafia do kosza na śmieci i staje się odpadkiem.

 

Z wytłoczek do jajek pani Anna robiła na zamówienie nawet ozdobne ramki do lustra.

- Świadomość ludzi na temat upcyklingu jest także coraz większa – mówi. – Coraz częściej więc zdarzają mi się zamówienia właśnie na jakieś „cudeńka” z wytłoczek lub innych materiałów, które przeważnie ludzie wyrzucają do kosza.

 

W swojej ofercie Anna ma także dekorowanie domu oraz stołu z okazji świąt wielkanocnych. Święta Wielkiej Nocy niewątpliwie kojarzą się z wiosennymi kolorami, których nie powinno zabraknąć ani w dekoracjach świątecznych, ani na świątecznym stole. Wiosenny, kolorowy, pięknie udekorowany baziami, żonkilami i kurczaczkami dom optymistycznie nastraja i sprawia, że jest on jeszcze bardziej przytulny.

 

- Ludzie coraz częściej korzystają w świątecznym okresie z usług firm sprzątających, ale także usług dekorowania domu i stołu – zapewnia pani Anna. – A z roku na rok dekoracje z okazji świąt Wielkiej Nocy nabierają bardziej wyrafinowanego charakteru. Podobnie jak w przypadku Bożego Narodzenia, ludzie nie ograniczają się do ozdobienia tylko jednego miejsca w swych mieszkaniach. Symboliczne akcenty w różnych miejscach przypominają o wiosennym poruszeniu i nadchodzącej nadziei.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 2.84

Udostępnij artykuł:

Bez cięć o franczyzie Bez cięć o franczyzie
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem