Partner serwisu

Firma sprzątająca - czysty pomysł na biznes

  Nie każda pani lubi, nie każdy pan umie… A sprzątać trzeba. Niestety… I to nie tylko w domach prywatnych, ale także w przedsiębiorstwach lub instytucjach państwowych. Obecnie popyt na usługi firm sprzątających jest bardzo duży – dużo jest także takich firm na rynku. Jednakże nie warto z góry przekreślać powodzenia tego biznesu. Jeśli więc marzysz o prowadzeniu takiej działalności – przeczytaj ten artykuł.
 

Coraz więcej zabieganych i zapracowanych ludzi korzysta z usług firm sprzątających. Na samodzielne porządki nie mają zwyczajnie czasu, albo…podążają za modą. Modnie jest teraz mieć posprzątane mieszkanie przez profesjonalną firmę. Zwłaszcza przed świętami.

 

Oferty firm sprzątających są bogate: sprzątanie marketów, sklepów, hal, magazynów sprzątanie biur, sprzątanie domów i mieszkań, sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, klatek schodowych, hal garażowych, Karcher – czyszczenie wykładzin, pranie dywanów, sprzątanie poremontowe, pobudowane, a nawet wysokociśnieniowe mycie – 350 bar przy 120°C (np. kostki brukowej, dachówki, sprzętu budowlanego, hal), sprzątanie ogrodów i terenów zielonych, odśnieżanie, czyszczenie i polimeryzacja posadzek oraz sprzątanie po imprezach masowych.

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły

Web Analytics google-site-verification: google3bcd9892e1b8f2dc.html