zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Firma sprzątająca - czysty pomysł na biznes

  Nie każda pani lubi, nie każdy pan umie… A sprzątać trzeba. Niestety… I to nie tylko w domach prywatnych, ale także w przedsiębiorstwach lub instytucjach państwowych. Obecnie popyt na usługi firm sprzątających jest bardzo duży – dużo jest także takich firm na rynku. Jednakże nie warto z góry przekreślać powodzenia tego biznesu. Jeśli więc marzysz o prowadzeniu takiej działalności – przeczytaj ten artykuł.
 

Z tego artykułu dowiesz się:

  • czy warto otwierać firmę sprzątajacą?;
  • na co zwrócić uwagę przy otwieraniu takiego biznesu;
  • poznasz rodzaje firm sprzątających i specyfikę ich działania.

Coraz więcej zabieganych i zapracowanych ludzi korzysta z usług firm sprzątających. Na samodzielne porządki nie mają zwyczajnie czasu, albo…podążają za modą. Modnie jest teraz mieć posprzątane mieszkanie przez profesjonalną firmę. Zwłaszcza przed świętami.

 

Oferty firm sprzątających są bogate: sprzątanie marketów, sklepów, hal, magazynów sprzątanie biur, sprzątanie domów i mieszkań, sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, klatek schodowych, hal garażowych, Karcher – czyszczenie wykładzin, pranie dywanów, sprzątanie poremontowe, pobudowane, a nawet wysokociśnieniowe mycie – 350 bar przy 120°C (np. kostki brukowej, dachówki, sprzętu budowlanego, hal), sprzątanie ogrodów i terenów zielonych, odśnieżanie, czyszczenie i polimeryzacja posadzek oraz sprzątanie po imprezach masowych.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.31

Udostępnij artykuł:

Jakie są metody poszukiwania lokalizacji przez franczyzobiorcę Jakie są metody poszukiwania lokalizacji przez franczyzobiorcę
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem