zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Kurzy biznes - top 50 pomysłów na biznes

Dla Czytelnika odwiedzającego portal „Dobre pomysły na biznes” liczba artykułów; powoli zbliżająca się do 500 (!), przekracza możliwości ich przeczytania. To sprawia, że bardzo prawdopodobne jest pominięcie akurat tego pomysłu na biznes, który byłby idealny dla Ciebie. Dlatego chciałbym Ci pomóc w poruszaniu się po setkach artykułów, nie tylko z wykorzystaniem wyszukiwarki, lecz także dzięki podpowiedziom, które pomysły są najpopularniejsze. Na podstawie informacji o liczbie odwiedzin konkretnych artykułów za ostatni rok, dokonanych bezpośrednio z wyszukiwarki Google, wyselekcjonowałem pierwsze 50 najchętniej czytanych tekstów: top 50 pomysłów na biznes w 2020 r. Następnie dokonałem ich streszczenia, tak abyś mógł się szybko zorientować, czy dany pomysł jest dla Ciebie. Jeśli okaże się, że tak, to w każdym streszczeniu pomysłu znajdziesz link, który przekieruje Cię do całego artykułu. Mam świadomość, że część z nich powstała już kilka lat temu, a przez ten czas wiele mogło się zmienić – np. ceny. Z tego powodu pod każdym artykułem wprowadziłem datę aktualizacji – dzięki temu będziesz wiedział, czy dany tekst został już poprawiony (mam w planach dalsze aktualizacje, ale to trochę potrwa). Planuję publikację streszczeń przez kolejne 50 tygodni w dziale #RatujBiznes. Dlaczego tam? Ponieważ jedną z metod ratowania biznesu będzie jego zmiana. Te podpowiedzi się przydadzą. Dla tych, którzy nie chcą tak długo czekać, mam zapowiadaną już w styczniu niespodziankę: wydam wszystkie 50 pomysłów w formie e-booka. Jeśli jesteś nim zainteresowany, to wypełnij formularz zgody na otrzymanie e-booka pod tym linkiem.

Bardzo opłacalny… kurzy biznes

Polska jest jednym z największych producentów jaj kurzych w Europie. Polak zjada rocznie ok. 150–160 jaj. Są one źródłem pełnowartościowego białka, witaminy A, E, D i K oraz B2 i B12, kwasu pantotenowego i składników mineralnych: fosforu, potasu, sodu, wapnia, żelaza, magnezu, miedzi, cynku, selenu. W żółtku jest beta-karoten i luteina, która chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB, zapobiega zwyrodnieniu plamki żółtej i poprawia widzenie. Oczywiście najbardziej cenione są tzw. ekologiczne jaja od „szczęśliwych” kur. To właśnie na ich sprzedaży można dobrze zarobić.

Wiejskie jaja – zdrowe, smaczne i opłacalne

Jeśli mieszkasz na wsi i dysponujesz kawałkiem ziemi, na której możesz postawić kurnik i wybieg dla kur, możesz pomyśleć o założeniu „kurzego biznesu”.

– Oczywiście nie zawsze fakt mieszkania na wsi decyduje o powodzeniu tego przedsięwzięcia – mówią prowadzący taki biznes. – Trzeba też mieć „kawał” łąki, żeby latem kury mogły się tam paść…

Więcej przeczytasz na stronie: https://dobrepomyslynabiznes.pl/oplacalny-kurzy-biznes.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem darmowego e-booka z top 50 pomysłami na biznes, to wypełnij formularz zgody na otrzymanie e-booka pod tym linkiem.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.42

Udostępnij artykuł:

Co jest kluczowe w szkoleniu franczyzobiorcy Co jest kluczowe w szkoleniu franczyzobiorcy
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem