zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Personalizowane bajki dla dzieci - zakładamy własne wydawnictwo

Lubisz dzieci i chcesz im sprawiać radość? A może lubisz też książki? Posiadasz w domu komputer? Jeśli tak - wystarczy odpowiedni program i drukarka. To wszystko, aby wydawać personalizowanie książeczki dla dzieci.

Aby uczynić malucha bohaterem bajkowej przygody, a także zacząć własny, innowacyjny biznes pomoże wam w tym Wydawnictwo Niebieski Słoń.

Jak zostać wydawcą?

Firma działa na rynku polskim już od 2004 roku i cały czas zdobywa nowych czytelników swoich przygód, gdyż książki są robione na indywidualne zamówienie. Dzieci dużo chętniej czytają książki o sobie. Dzięki książeczkom Niebieskiego Słonia sami mogą znaleźć się w świecie bajek. Jak wygląda wydawanie książeczki?

W tekst bajki wpisuje się imię i nazwisko dziecka oraz osoby towarzyszącej, miejscowość, w której dziecko mieszka, dedykację, zdjęcie dziecka. Następnie drukuje się ją i składa wraz z ilustracjami. Wydawnictwo ma do zaoferowania swoim franczyzobiorcom 8 tytułów bajek i cały czas poszerza swoją ofertę o nowe pozycje. Jedne z nich są uniwersalne, inne skierowane bardziej do dziewczynek lub do chłopców. Nowością jest książka religijna, która może być pamiątką I Komunii Świętej.

- Drugim produktem naszego Wydawnictwa jest plątanina - opowiada Rafał Kwiatkowski z Wydawnictwa Niebieski Słoń. - Jest to zabawka, gra edukacyjna, przygotowana dla dzieci w wieku przedszkolnym, w którym dzieci dopasowują wyrazy do przedmiotów lub czynności. Personalizowana książeczka to świetny prezent na każdą okazje np. imieniny dziecka, urodziny, Dzień Dziecka, Święta Bożego Narodzenia, Komunie itp.

Wydawnictwo wydaje także książki dla dorosłych -  KAMASUTRA jest również świetnym prezentem na: Walentynki, wieczory panieńskie-kawalerskie, rocznice ślubów itp.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.36

Udostępnij artykuł:

Wsparcie finansowe pomysłów na biznes Wsparcie finansowe pomysłów na biznes
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem