zaloguj
PRZEWIŃ

Personalizowane bajki dla dzieci - zakładamy własne wydawnictwo

Korzyści dla franczyzobiorców...

...to indywidualność pracy, brak opłat miesięcznych, kwartalnych, rocznych, marketingowych itp. - informuje Rafał Kwiatkowski. - Ponadto duża marża na sprzedaży produktów i bardzo szybki zwrot kosztów inwestycji.

Do podstawowych kosztów należy cena pakietu franchisingowego - 1800 netto zł (umowa na czas nieokreślony). W skład pakietu wchodzi: CD z programem do edycji i wydruku bajek, zszywacz potrzebny do zszywania książek, ulotki reklamowe, plakaty w formacie A-2, szkolenie, wyłączność na teren 200.000 mieszkańców. Dobry Pomysł na biznes- Wymagania stawiane franczyzobiorcom przez firmę "Niebieski Słoń" to posiadanie komputera i czarno - białej drukarki laserowej,  zarejestrowana działalność gospodarcza, przy podpisaniu umowy zakup 120 szt. półproduktów (następne zamówienia min. 60 szt. półproduktów, różnych tytułów).

W ramach półproduktu mieści się: twarda okładka książki A4,  wszystkie kolorowe ilustracje które znajdują się w bajce, 2 sztywne karty do wklejenia w okładkę, (okładka jest tak zrobiona, że nie używa się kleju), ulotka reklamowa.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.00

Udostępnij artykuł:

Yasumi z japońską filozofią pielęgnacji Yasumi z japońską filozofią pielęgnacji
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem