zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Personalizowane bajki dla dzieci - zakładamy własne wydawnictwo

Korzyści dla franczyzobiorców...

...to indywidualność pracy, brak opłat miesięcznych, kwartalnych, rocznych, marketingowych itp. - informuje Rafał Kwiatkowski. - Ponadto duża marża na sprzedaży produktów i bardzo szybki zwrot kosztów inwestycji.

Do podstawowych kosztów należy cena pakietu franchisingowego - 1800 netto zł (umowa na czas nieokreślony). W skład pakietu wchodzi: CD z programem do edycji i wydruku bajek, zszywacz potrzebny do zszywania książek, ulotki reklamowe, plakaty w formacie A-2, szkolenie, wyłączność na teren 200.000 mieszkańców. Dobry Pomysł na biznes- Wymagania stawiane franczyzobiorcom przez firmę "Niebieski Słoń" to posiadanie komputera i czarno - białej drukarki laserowej,  zarejestrowana działalność gospodarcza, przy podpisaniu umowy zakup 120 szt. półproduktów (następne zamówienia min. 60 szt. półproduktów, różnych tytułów).

W ramach półproduktu mieści się: twarda okładka książki A4,  wszystkie kolorowe ilustracje które znajdują się w bajce, 2 sztywne karty do wklejenia w okładkę, (okładka jest tak zrobiona, że nie używa się kleju), ulotka reklamowa.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.36

Udostępnij artykuł:

Bawialnie dobrym pomysłem na biznes Bawialnie dobrym pomysłem na biznes
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem