zaloguj
PRZEWIŃ

Serwuj orientalne dania z Azji Mniejszej

Idealna restauracja Kebab King

Współpraca z siecią Kebab King wymaga dostosowania się do wymogów lokalizacyjnych - zarówno pod kątem usytuowania restauracji, jak i wystroju. Jednak, co warte podkreślenia, system franczyzowy tej marki charakteryzuje się dużą elastycznością i może być dostosowany do różnych warunków lokalizacyjnych. W ramach konceptu z powodzeniem funkcjonują trzy rodzaje restauracji, których sposób działania jest uzależniony od położenia:  

A - centrum miasta - główne ulice (ILS)

B - duże osiedla - przedmieścia (SUB)

C - galerie handlowe - food court (FC)

W wariancie A i B atutem jest możliwość otwarcia w okresie letnim ogródka sezonowego na przedpolu lub tarasie przynależnym do lokalu.  

Idealny lokal na restaurację, o której mowa powinien być położony w miejscowości liczącej minimum 50 tys. mieszkańców, mieć znakomitą ekspozycję i widoczność z ulicy. Lokal powinien mieć powierzchnię 80 - 250 m kw, najlepiej z dużą witryną i najlepiej dwoma wejściami. Idealnie byłoby, gdyby znajdował się w głównym centrum handlowym z dużym ruchem pieszym. Dobrym miejscem mogłyby być także okolice deptaków czy skrzyżowań, a nawet przejść podziemnych.  Jakikolwiek wariantu byśmy nie wybrali, jedno jest pewne, przy starcie naszego orientalnego biznesu bezwzględną koniecznością będzie silne zaangażowanie, motywacja oraz zgrany zespół współpracowników.     Kebab King  

Warunki finansowe Kebab King

Jak dowiadujemy się z prospektów firmowych - przewidywalna kwota inwestycji zamyka się w przedziale 150 tys - 500 tys. zł. Środki te obejmują: remont, adaptację pomieszczeń i wyposażenie lokalu. Oczywiście skoro mówimy o franczyzie, nie sposób pominąć kwestii opłat licencyjnych. - 90 tys. zł - koszt przystąpienie do sieci; - 6 proc. od kwoty obrotu - stanowi miesięczna opłata licencyjna; - 1,5 proc. od obrotu - miesięczna opłata marketingowa. OKRES ZWROTU Z INWESTYCJI: 12 - 36 miesięcy.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.02

Udostępnij artykuł:

Na co postawić przy wyborze lokalizacji dla swojego biznesu Na co postawić przy wyborze lokalizacji dla swojego biznesu
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem