zaloguj
PRZEWIŃ

Recman. Marka z klasą. Biznes z zyskiem.

Marka Recman osiągnęła wysoką pozycję na polskim rynku odzieżowym, dzięki zaangażowaniu utalentowanych specjalistów i partnerów franczyzowych.

 Od ponad 30 lat kreuje kanony nowoczesnej elegancji, pokazując, że tworzenie męskiej odzieży to prawdziwy kunszt. Sieć salonów Recman liczy ponad 70 punktów całej Polsce.

30-letnie doświadczenie

Recman to marka, która cieszy się rosnącym zaufaniem zarówno wśród klientów, jak i wśród specjalistów z branży odzieżowej. Historia sukcesu marki sięga roku 1986. Ponad 30 lat temu firma zatrudniała jedną osobę. Dzięki przemyślanej strategii oraz połączeniu pracowitości z pasją, Recman stał się znakomicie prosperującą firmą odzieżową, jedną z większych w Polsce. Obecnie w zakładzie produkcyjnym w Suwałkach powstaje rocznie kilkadziesiąt tysięcy świetnie skrojonych garniturów, dzięki zaangażowaniu kilkuset doświadczonych pracowników i specjalistów w swoich dziedzinach. Dobry Pomysł na Biznes

Polska marka. Światowa jakość.

Projektanci Recman uważnie obserwują zmieniające się światowe trendy, uwzględniając je w najnowszych, oryginalnych kolekcjach. W salonach Recman znajdziecie bardzo szeroki asortyment wyróżniających się produktów. Garnitury i marynarki Recman szyte są z wysokogatunkowych materiałów, co znacząco podnosi komfort ich noszenia. Wśród bogatego asortymentu należy również wymienić cenione przez klientów koszule, spodnie, swetry, bluzy, płaszcze i kurtki, bieliznę, stylowe obuwie oraz wyszukane akcesoria w postaci perfum, modnych toreb czy prawideł.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.23

Udostępnij artykuł:

Animator w bawialni – opieka, bezpieczeństwo i niezapomniana zabawa Animator w bawialni – opieka, bezpieczeństwo i niezapomniana zabawa
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem