zaloguj / zarejestruj

PREMIEROWA EDYCJA TARGÓW FRANCZYZA EXPO ZA NAMI!

Premiera targów FranczyzaExpo 2019 stała pod dużym znakiem zapytania,ponieważ dotychczas dla branży liczyły się dwa podobne wydarzenia w Warszawie i Katowicach,ale Ci co zaryzykowali udział w nowym evencie nie żałują.

Podczas targów przewinęło się ponad tysiąc zwiedzających,z tej grupy wiele osób podjęło rozmowy nt. współpracy z wystawiającymi się franczyzodawcami, których było 50 - ciu.

Organizatorzy podkreślali,że za rok targi nabiorą jeszcze większej dynamiki i skali. Decyzja o kolejnej edycji targów w 2020 roku już zapadła, a nasza redakcja będzie sekundować temu przedsięwzięciu i je wspierać.

Przypomnijmy,że franczyza wpisuje się w Narodową Strategię Rozwoju,gdyż franczyzodawcami w 8 przypadkach na 10 są lokalne rodzime koncepty.Więcej na ten temat możecie wysłuchać w wywiadzie jaki został przeprowadzony w ogólnopolskim portalu wpolsce.pl z wydawcą serwisu dobrepomyslynabiznes.pl - Wojciechem Szramowskim.

Jeszcze raz gratulujemy zwyciężcom konkursu, Franczyzą Roku została firma RE/MAX Polska, Debiutem Roku sieć Krowarzywa a Innowacją Roku DIETdrive

Strefa Businnes Speed Dating urządzona przez firmę była miejscem odpoczynku i rozmowy w trakcie wydarzenia a networking pod okiem Grzegorza Turniaka pomógł nawiązać wartościowe kontakty biznesowe.

Niebawem organizatorzy udostępnią  prezentacje od prelegentów Akademii Franczyzy.

Przypomnijmy,że Organizatorem targów Franczyza Expo jest agencja eventowa IC Events.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.34

Udostępnij artykuł:

Co wyróżnia XTREME FITNESS GYMS FRANCHISE Co wyróżnia  XTREME FITNESS GYMS FRANCHISE
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem