zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Poznaj 3 sposoby na biznes w ubezpieczeniach

 

Nie znasz się na ubezpieczeniach? - to nie problem

Dobry Pomysł na biznes  Franczycobiorcy CUK przed uruchomieniem swojej placówki uczestniczą w szkoleniu oraz otrzymują "pakiet startowy", obejmujący materiały reklamowe i gadżety, które pomagają w promocji oddziału podczas pierwszych miesięcy działalności. Na co dzień franczyzobiorcy otrzymują wsparcie od menedżerów w terenie i mogą kontaktować się bezpośrednio z Działem Szkoleń i Wsparcia Sprzedaży (Help Desk), który odpowie na każde nurtujące pytanie i wskaże najlepsze rozwiązanie.  

Rozszerz swoją działalność o produkty ubezpieczeniowe

Punkt Partnerski to w porównaniu do franczyzy bardziej elastyczna forma współpracy. Jeśli prowadzisz już działalność gospodarczą i chcesz ją uzupełnić o produkty ubezpieczeniowe, to rozwiązanie jest dla Ciebie. Jest wiele profilów działalności gospodarczej, które doskonale łączą się z branżą ubezpieczeniową. Przykładem takiej działalności, do której efektywnie można dołączać ubezpieczenia, są m.in. punkty finansowo-kredytowe. W przypadku Punktu Partnerskiego wymagania dotyczące aranżacji wnętrza są mniejsze niż we franczyzie. Masz więc możliwość wykorzystania własnego doświadczenia w kwestiach przystosowania lokalu do działalności.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.30

Udostępnij artykuł:

W jakich obszarach sieć powinna wspierać swoich franczyzobiorców W jakich obszarach sieć powinna wspierać swoich franczyzobiorców
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem