zaloguj
PRZEWIŃ

Pomysł na biznes: Otwieramy myjnię tunelową

Jakie korzyści dla franczyzobiorców?

- To przede wszystkim prowadzenie własnej działalności, przychody wprost uzależnione od zaangażowania, niski próg finansowy przystąpienia do sieci, pełen pakiet szkoleń i wsparcia podczas prowadzonej działalności - wylicza Bartosz Klimek.  

Potencjalne koszty- na start i miesięczne  to 5000 PLN + 15000 PLN (kaucja zwrotna), a także koszty miesięczne związane z prowadzoną działalnością gospodarczą  

- Konkurencja jest dla Nas ważnym czynnikiem - mówi Bartosz Klimek. - IMO POLSKA stara się być konkurencyjna IMG_20150605_140944poprzez ponadprzeciętną jakość i szybkość mycia. Potencjalne zyski miesięczne są do omówienia tylko z potencjalnym Operatorem. IMO POLSKA zapewnia także lokalizację wraz z infrastrukturą.

- W tym miejscu chciałbym zaznaczyć, iż cały czas poszukujemy działek w dobrych lokalizacjach, które będą spełniały oczekiwanie sieci co do posadowienia myjni na nich - mówi Bartosz Klimek.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.23

Udostępnij artykuł:

Jak odróżnić, źle zorganizowane szkolenia od dobrze zorganizowanych Jak odróżnić, źle zorganizowane szkolenia od dobrze zorganizowanych
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem