zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Hero innowacyjna franczyza ze zwrotem poniżej miesiąca!!!

Od teraz możesz zostać właścicielem własnego oddziału Innowacyjnej Agencji Interaktywnej eHero, która zawsze przed czasem i zgodnie z oczekiwaniami klienta tworzy profesjonalne strony, sklepy internetowe, a także aplikacje mobilne. Z ogromnym doświadczeniem skutecznie organizuje kampanie reklamowe Google, w sieciach partnerskich, odpowiednio wykorzystując Social Media gwarantuje wysoką skuteczność dotarcia do wyselekcjonowanej grupy odbiorców. Kolejny element to kreowanie wizerunku klientów w Internecie, dzięki której zdobędą oni przewagę nad konkurencją i staną się liderami w swej branży.

W obecnych czasach klient poznaje nas po tym, co widzi online. Warto skorzystać z tej wiedzy i doświadczenia. Dzięki kreatywności i zaangażowaniu pracowników, ich ogromnego potencjału, pasji tworzenia w zdobywaniu Internetu Agencja dociera do szerokiej grupy odbiorców. Możesz stać się jej częścią i zarabiać na niekończących się możliwościach kreacji, nie posiadając fachowej wiedzy, ani nawet własnej działalności!!! Budzi zainteresowanie? Warto przeczytać dalej?

Innowacyjny system franczyzowy

- Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny i nieszablonowy - mówi Kamil Wollszleger. - Bierzemy pod uwagę charakter jego firmy oraz zaplecze finansowe, aby dostosować ofertę idealnie do jego możliwości i potrzeb. Agencja poszukuje franczyzobiorców w całej Polsce. Franczyza XXI wieku daje pewne wysokie dochody przez cały rok. W tym biznesie nie ma sezonowości. Tutaj zawsze jest "czas żniw"- klienci zamawiają kolejne produkty, polecają, potrzebują modernizacji obecnych, obsługi technicznej i marketingowej, pojawiają się nowe firmy z potrzebami kompleksowej opieki.

To idealny biznes dla każdego, który szuka pomysłu na siebie lub chce rozbudować obecną ofertę swojej firmy.

Każdy franczyzobiorca otrzyma możliwość sprzedaży stron WWW, sklepów internetowych, mobilnych aplikacji, reklam w Google, pozycjonowania, hostingu, domen, skrzynek e-mail, marketingu, a nawet promocji w Internecie. Dodatkowo przy promocyjnym przystąpieniu dla pierwszych pięćdziesięciu franczyzobiorców dodajemy bezpłatnie możliwość Rejestrowania Firm w Ogólnopolskim Programie Certyfikacji oraz oferować tradycyjne reklamy, druki i gadżety reklamowe.

Niski koszt inwestycji oraz szybki zwrot powoduje, że system staje się niezwykle atrakcyjnym, a co najważniejsze także bardzo dochodowym.

System franczyzowy eHero swoim franczyzobiorcą zapewnia przede wszystkim przynależność do sieci, pełne i stałe wsparcie, a także bezpieczeństwo (brak zmartwień - po przekazaniu zlecenia pełną obsługę klienta, aż do zakończenia projektu przed terminem!!!) oraz ogromną wiedzę, niezbędną do osiągnięcia sukcesu w branży IT.

Odpowiednia relacja ceny do jakości produktów powoduje, iż oferta jest bardzo konkurencyjna. Maksymalnie dopracowany model biznesowy oraz strategiczny dobór partnerów biznesowych daje ogromną przewagę nad konkurencją.

Pamiętaj także, że do Twojej dyspozycji przy sprzedaży produktów i usług jest również bardzo bogate portfolio realizacji w wielu krajach świata.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.30

Udostępnij artykuł:

Jaki powinien być stosunek teorii do praktyki podczas szkolenia franczyzobiorcy Jaki powinien być stosunek teorii do praktyki podczas szkolenia franczyzobiorcy
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem