Partner serwisu

Franczyza ze znanym logo za jedyne 50 tys. zł

Masz na początek 50 tys. zł i zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej dla siebie franczyzy? Chętnie Ci podpowiemy – w tym artykule znajdziesz katalog dziesięciu franczyz, do których możesz przystąpić już za 50 tys. zł. Sprawdź.

GOLDEN ROSE – dystrybutor kosmetyków kolorowych

 

Jeżeli jesteś osobą aktywną, interesujesz się trendami w modzie i szukasz

ciekawego zajęcia zgodnego z Twoimi zainteresowaniami, to franczyza Golden Rose jest idealna dla Ciebie.

 

Wystarczy zainwestować 50 tys. złotych i możesz stać się niezależnym przedsiębiorcą, który decyduje o kierunku swojej kariery. Współpraca z Golden Rose daje możliwość rozwoju osobistego, niezależności oraz wysokich zysków.

 

Firma Golden Rose Sp. z o. o. jest wyłącznym dystrybutorem kosmetyków kolorowych produkowanych przez firmę Erkul Cosmetics - jednego z liderów

na światowym rynku kosmetycznym – Erkul Cosmetics. Na polskim rynku Golden Rose jest obecna od 2003 roku.

 

Wśród marek z jej portfolio należy wymienić: Golden Rose, Classics, Miss Selene oraz Roxanne, a oferta produktów obejmuje bardzo popularne lakiery do paznokci oraz regularnie rozbudowywane w kolorystyce i rodzajach kosmetyki kolorowe. Z biegiem czasu w ofercie sieci pojawiły się również akcesoria do makijażu oraz linia pielęgnacyjna.

 

Kosmetyki od kilkudziesięciu lat pomagają kobietom na całym świecie uzyskać upragniony wygląd, podkreślać naturalne atuty ich urody, czy po prostu zmienić ich styl. Wieloletnie doświadczenie nie wyklucza nieustannego podążania za najnowszymi trendami i odkrywaniem coraz to nowych produktów przed klientkami. Lubiące nowości i eksperymenty kobiety znajdują dla siebie nowe kosmetyki lub odcienie już istniejących linii zwykle co dwa miesiące. W świecie kosmetyków kolorowych, gdzie konkurencja jest bardzo duża, prawdziwym wyróżnikiem staje się taka częstotliwość we wprowadzaniu nowych produktów.

 

Golden Rose doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Produkty sprzedawane są przede wszystkim w firmowych sklepach i stoiskach Golden Rose ulokowanych w centrach handlowych na terenie całej Polski. Obecnie funkcjonuje 9 sklepów oraz 70 wysp.

 

Jakie korzyści daje przystąpienie do sieci franczyzowej Golden Rose?

  • sprawdzony i zyskowny koncept biznesowy;
  • ogólnopolska promocja marki;
  • profesjonalne szkolenia dla pracowników;
  • kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji;
  • atrakcyjne marże;
  • niski koszt inwestycji już od 50 000 zł.

Sieć poszukuje:

Osób przedsiębiorczych, ambitnych, o zdolnościach menedżerskich, które będą stale podnosić jakość obsługi klienta oraz osobiście zaangażują się w prowadzenie stoiska Golden Rose.

 

Zainteresowania związane z makijażem i modą sprawią, że prowadzenie tego biznesu będzie jeszcze przyjemniejsze, ale nie jest to wymóg jaki sieć stawia franczyzobiorcom. Zależy im na współpracy z osobami, które będą przestrzegać zasad określonych w umowie franczyzowej i będą lojalne wobec sieci.

 

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły