zaloguj

Franczyza na zdrowie !

Dbasz o zdrowie swoje i najbliższych, prowadzisz aktywne życie, zdrowo się odżywiasz i chciałbyś/abyś pomagać dbać o zdrowy styl życia innych? Apteka, sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym, sklep z produktami ekologicznymi, bar z koktajlami czy sprzedaż prozdrowotnych krzeseł – wszystkie te działalności zadbają o komfort i dobre samopoczucie Twoich klientów. A Tobie zapewnią zysk.

Z tego artykułu dowiesz się:

Jaki biznes możesz założyć mając na uwadze zdrowie i zdrowy styl życia swoich odbiorców.

Przygotowaliśmy 10 propozycji „zdrowych” franczyz. Może Cię zainspirują.

 

APTEKA BLISKA – zaopatruj ludzi w leki i materiały medyczne

 

Grupa BLISKA to polska sieć apteczna obecna w całej Polsce. Posiada ponad 30 aptek własnych i blisko 50 franczyzowych.

 

Jak zaleca sama sieć - planując uruchamianie apteki pamiętaj, by nie robić tego na własną rękę. Obecny rynek farmaceutyczny jest bardzo trudny.

 

APTEKA BLISKA uczciwie radzi: skorzystaj z ich oferty, a jeżeli nie zdołają Cię przekonać do swojego systemu ... pomyśl o innej sieci.

 

Jeżeli prowadzisz własną aptekę i chcesz pozbyć się problemów z zarządzaniem, negocjacjami, ustalaniem cen, szkoleniem pracowników i reklamą ta oferta jest dla Ciebie. Jeżeli chcesz otworzyć aptekę, nie masz doświadczenia na rynku, przeraża Cię biurokracja, ale masz zapał do pracy - ta oferta jest także dla Ciebie.

 

Sieć pomaga w :

 • wyborze lokalu;
 • opracowaniu dokumentów do uzyskania zezwolenia;
 • opracowujemy projekt dostosowania lokalu i aranżacji wnętrza;
 • wprowadzamy w trudny, aktualny świat farmacji;
 • w wyborze wykonawców lokalu, mebli, wyposażenia aptecznego ii informatycznego.

 

KOMPLEKSOWO WSPIERA TAKŻE URUCHOMIENIE NOWEJ lub PRZYŁĄCZENIE ISTNIEJĄCEJ APTEKI.

 

Jednocześnie sieć jest elastyczna i dostosowuje wszystko do potrzeb oraz możliwości inwestora. Zrobi wszystko szybciej i sprawniej od Ciebie, bo doprowadzilisami do otworzenia ponad sześćdziesięciu aptek. Zaoszczędzony czas przeznaczysz dla rodziny i na odpoczynek.

 

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Po zawarciu partnerskiej, negocjowanej i elastycznej umowy franczyzowej, franczyzobiorca uzyskuje prawo do prowadzenia apteki pod marką „Bliska Apteka” wraz z wyłącznością do działania na danym terenie. Z uwagi na cel „Bliskiej Apteki”, którym jest budowa sieci z polskim kapitałem, na każdym etapie współpracy dostosowujemy się do oczekiwań i możliwości franczyzobiorcy.

 

 Uzyskane korzyści i zakres pomocy w etapach:

 • etap przygotowania do rozpoczęcia inwestycji: szkolenie właściciela, wybór lokalizacji i jej ocena lub wskazanie lokalu w oparciu o bazę danych;
 • etap dostosowania lokalu do potrzeb apteki i uzyskania pozwolenia: nadzór architektoniczny, opracowanie projektów oznakowania lokalu i mebli, opracowanie dokumentacji i doprowadzenie do uzyskania pozwolenia na prowadzenie apteki;
 • etap przed uruchomieniem: negocjacje warunków handlowych w hurtowniach, pomoc przy zatowarowaniu apteki, opracowanie i przeprowadzenie akcji marketingowej do uruchomienia apteki;
 • etap po uruchomieniu apteki: praca na know – how sieci „Bliska Apteka”(otrzymanie w pełni przygotowanego i sprawdzonego przez wiele lat funkcjonowania na rynku modelu biznesowego „Bliska Apteka”, korzystanie z wszechstronnej wiedzy pracowników sieci, bieżąca opieka i wsparcie podczas prowadzenia apteki, szkolenia bieżące personelu.

 Sieć zapewnia:

 • zmniejszenie ryzyka wynikającego z samodzielnej działalności apteki;
 • dostęp do niskich cen towarów co przekłada się na wyższą marżę;
 • gwarancję i wyłączność terytorialną;
 • brak presji związanej z umową franczyzową i możliwość elastycznego jej rozwiązania w przypadku niskiego poziomu zadowolenia franczyzobiorcy;
 • brak kar i obowiązków obrotowych;
 • wszechstronną pomoc i doradztwo.

Więcej informacji, w tym także o kosztach inwestycji potencjalny franczyzobiorca uzyska bezpośrednio od sieci.

 

 

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 2.94

Udostępnij artykuł:

Franczyza z Naturhouse Franczyza z Naturhouse
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem