zaloguj / zarejestruj

Franczyza na zdrowie !

Dbasz o zdrowie swoje i najbliższych, prowadzisz aktywne życie, zdrowo się odżywiasz i chciałbyś/abyś pomagać dbać o zdrowy styl życia innych? Apteka, sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym, sklep z produktami ekologicznymi, bar z koktajlami czy sprzedaż prozdrowotnych krzeseł – wszystkie te działalności zadbają o komfort i dobre samopoczucie Twoich klientów. A Tobie zapewnią zysk.

Z tego artykułu dowiesz się:

Jaki biznes możesz założyć mając na uwadze zdrowie i zdrowy styl życia swoich odbiorców.

Przygotowaliśmy 10 propozycji „zdrowych” franczyz. Może Cię zainspirują.

 

APTEKA BLISKA – zaopatruj ludzi w leki i materiały medyczne

 

Grupa BLISKA to polska sieć apteczna obecna w całej Polsce. Posiada ponad 30 aptek własnych i blisko 50 franczyzowych.

 

Jak zaleca sama sieć - planując uruchamianie apteki pamiętaj, by nie robić tego na własną rękę. Obecny rynek farmaceutyczny jest bardzo trudny.

 

APTEKA BLISKA uczciwie radzi: skorzystaj z ich oferty, a jeżeli nie zdołają Cię przekonać do swojego systemu ... pomyśl o innej sieci.

 

Jeżeli prowadzisz własną aptekę i chcesz pozbyć się problemów z zarządzaniem, negocjacjami, ustalaniem cen, szkoleniem pracowników i reklamą ta oferta jest dla Ciebie. Jeżeli chcesz otworzyć aptekę, nie masz doświadczenia na rynku, przeraża Cię biurokracja, ale masz zapał do pracy - ta oferta jest także dla Ciebie.

 

Sieć pomaga w :

 • wyborze lokalu;
 • opracowaniu dokumentów do uzyskania zezwolenia;
 • opracowujemy projekt dostosowania lokalu i aranżacji wnętrza;
 • wprowadzamy w trudny, aktualny świat farmacji;
 • w wyborze wykonawców lokalu, mebli, wyposażenia aptecznego ii informatycznego.

 

KOMPLEKSOWO WSPIERA TAKŻE URUCHOMIENIE NOWEJ lub PRZYŁĄCZENIE ISTNIEJĄCEJ APTEKI.

 

Jednocześnie sieć jest elastyczna i dostosowuje wszystko do potrzeb oraz możliwości inwestora. Zrobi wszystko szybciej i sprawniej od Ciebie, bo doprowadzilisami do otworzenia ponad sześćdziesięciu aptek. Zaoszczędzony czas przeznaczysz dla rodziny i na odpoczynek.

 

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Po zawarciu partnerskiej, negocjowanej i elastycznej umowy franczyzowej, franczyzobiorca uzyskuje prawo do prowadzenia apteki pod marką „Bliska Apteka” wraz z wyłącznością do działania na danym terenie. Z uwagi na cel „Bliskiej Apteki”, którym jest budowa sieci z polskim kapitałem, na każdym etapie współpracy dostosowujemy się do oczekiwań i możliwości franczyzobiorcy.

 

 Uzyskane korzyści i zakres pomocy w etapach:

 • etap przygotowania do rozpoczęcia inwestycji: szkolenie właściciela, wybór lokalizacji i jej ocena lub wskazanie lokalu w oparciu o bazę danych;
 • etap dostosowania lokalu do potrzeb apteki i uzyskania pozwolenia: nadzór architektoniczny, opracowanie projektów oznakowania lokalu i mebli, opracowanie dokumentacji i doprowadzenie do uzyskania pozwolenia na prowadzenie apteki;
 • etap przed uruchomieniem: negocjacje warunków handlowych w hurtowniach, pomoc przy zatowarowaniu apteki, opracowanie i przeprowadzenie akcji marketingowej do uruchomienia apteki;
 • etap po uruchomieniu apteki: praca na know – how sieci „Bliska Apteka”(otrzymanie w pełni przygotowanego i sprawdzonego przez wiele lat funkcjonowania na rynku modelu biznesowego „Bliska Apteka”, korzystanie z wszechstronnej wiedzy pracowników sieci, bieżąca opieka i wsparcie podczas prowadzenia apteki, szkolenia bieżące personelu.

 Sieć zapewnia:

 • zmniejszenie ryzyka wynikającego z samodzielnej działalności apteki;
 • dostęp do niskich cen towarów co przekłada się na wyższą marżę;
 • gwarancję i wyłączność terytorialną;
 • brak presji związanej z umową franczyzową i możliwość elastycznego jej rozwiązania w przypadku niskiego poziomu zadowolenia franczyzobiorcy;
 • brak kar i obowiązków obrotowych;
 • wszechstronną pomoc i doradztwo.

Więcej informacji, w tym także o kosztach inwestycji potencjalny franczyzobiorca uzyska bezpośrednio od sieci.

 

 

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.20

Udostępnij artykuł:

Franczyza bez cięć odc.4 Franczyza bez cięć odc.4
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem