Partner serwisu

Franczyza idealna dla miłośników sportu

 

 

 

FUNCTIONALMED.pl – diagnostyka sportowa, planowanie treningu i kształtowanie sylwetki

 

 

FUNCTIONALMED.pl to innowacyjne rozwiązania diagnostyki sportowej, planowania treningu, kształtowania sylwetki oraz poprawy kondycji i sprawności, w oparciu o indywidualną ocenę stanu osoby trenującej, wraz z obiektywną analizą postępów. Powstał w oparciu o wiedzę i doświadczenie sieci partnersko – franczyzowej PODOLOGIA.pl, która wprowadziła na rynek polski nowoczesne metody diagnostyki komputerowej stóp i postury w 2010 r.

 

FUNCTIONALMED.pl posiada dziś ponad 170 placówek partnerskich charakteryzujących się dużą konkurencyjnością oraz dynamicznym rozwojem.

 

Oferta usług sportowo-medycznych sieci FUNCTIONALMED.pl:

  • analiza parametrów sportowych ruchu i funkcjonalności ciała:

- stabilometria i badania stóp;

- RUN - w treningu biegacza oraz motorycznym;

- POWER – w rozwoju siłowym, w kształtowaniu sylwetki i wydolności mięśniowej;

- MOBILITY JOINT – w rozwoju siłowym, w kształtowaniu sylwetki i wydolności mięśniowej;

- JUMP – w treningu motorycznym, trening parametrów skocznych (również dla drużyn sportowych);

- WALK – trening motoryczny i funkcjonalny dla osób w różnym wieku oraz ze specyficznymi potrzebami zdrowotnymi.

  • planowanie i monitorowanie treningu:

- indywidualny plan treningowy, w oparciu o szczegółową diagnostykę komputerową stóp oraz parametrów funkcjonalnych aparatu ruchu, pozwala na opracowanie indywidualnego planu treningowego, ukierunkowanego na progres i realizację celów uwzględniającego rozwój struktur mięśniowych, poprawę stabilizacji centralnej, eliminację przykurczów i blokad funkcjonalnych (stretching medyczny), kształtowanie sylwetki, w oparciu o parametry zdrowotne.

  • profilaktyka i rehabilitacja;

FUNCTIONALMED.pl to zintegrowane procedury sportowo-medyczne, uwzględniające w treningu sportowym wiele aspektów prozdrowotnych:

- szeroko rozumianą profilaktykę kontuzji, urazów sportowych, poprzez wczesne wykrywanie zagrożeń, następstw funkcjonalnych w procesie odchudzania się;

- usprawnianie osób w różnym wieku oraz z różnymi dysfunkcjami w aparacie ruchu (procedury korekcji wad postawy, odciążenia, eliminacji blokad itd.)

 

Dla drużyn sportowych

Rozwiązania FUNCTIONALMED.pl stały się „codziennym partnerem” amatorskich i zawodowych drużyn sportowych. Analiza i diagnostyka parametrów sportowych oferowana w systemie sieci niesie za sobą informację, w planowaniu rozwoju zarówno indywidualnych zawodników, jak i całej drużyny. Analizowane parametry sportowe znajdują odniesienie zarówno w rozwoju motorycznym, funkcjonalnym, jak i wydolnościowym.

 

Możliwość bieżącego i obiektywnego monitorowania progresu daje trenerom możliwość szczegółowego planowania działań.

 

Podstawowe opcje współpracy do wyboru to:

  • system franczyzowy;
  • system partnerski;
  • dla istniejących gabinetów.

 

FUNCTIONALMED.pl daje możliwość współpracy „skrojoną” na potrzeby swoich Partnerów. Szkoli zespół Partnera, dobiera rozwiązania technologiczne, optymalnie dostosowując do planów rozwojowych. Pozostaje w ciągłej współpracy.

 

Nawiązując współpracę Z FUNCTIONALMED.pl włącza Partnerów do swojej wewnętrznej sieci, udostępniając oprogramowanie, które pozwala na:

  • zamówienia produktów indywidualnych dla klientów,
  • rejestrację, prowadzenie baz danych oraz archiwizację wyników badań;
  • prowadzenie dokumentacji medycznej;
  • komunikację z zespołem PODOLOGIA.pl, aby otrzymać wsparcie merytoryczne, organizacyjne i marketingowe.

 

Rozwiązania FUNCTIONALMED.pl to komplementarne rozwiązania dla dietetyków, dzięki którym mogą oni monitorować zmiany wagi pod kątem zdrowia aparatu ruchu, indywidualnych metod stabilizacji i odciążenia.

 

Więcej informacji uzyskasz bezpośrednio od sieci.

 

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły

Made in M