zaloguj
PRZEWIŃ

Franczyza drogerii Natura - pomysł na ciekawy biznes

Korzyści dla Agentów

Natura już trzykrotnie otrzymała prestiżowy tytuł Superbrands Created In Poland przyznawany co roku najsilniejszym markom konsumenckim w Polsce. Drogerie Natura zostały wyróżnione w kategorii Apteki, Drogerie sieciowe i perfumerie.

Drogerie Natura wciąż poszukują chętnych do współpracy na zasadach umowy agencyjnej z miast i miejscowości na terenie całego kraju w atrakcyjnych handlowo rejonach miast i osiedli.

Wymagana powierzchnia lokalu to 130 - 250 m2, najlepiej w centrach handlowych, galeriach, pasażach handlowych.

Dobry Pomysł na biznes Drogeria Natura Zielona Góra

Agent będzie miał prawo do używania znaku Natura, dostęp do know-how w obszarze prowadzenia drogerii, a także prawo (i obowiązek) stosowania określonego wyposażenia i wizualizacji, gotowe projekty wizualizacji drogerii, dostawy bezpośrednio z magazynu Natura, atrakcyjny cenowo i jakościowo asortyment, analiza rotacji towaru w drogerii (zwroty, alokacje).

Ponadto firma oferuje dostęp do znaków towarowych i asortymentu marek własnych, wsparcie IT, dostęp do sieci i firm usługowych. Agent ma zapewnione stałe konsultacje i pomoc w prowadzeniu drogerii - opiekę menedżera regionalnego, a także materiały marketingowe (gazetki promocyjne, plakaty, ulotki), udział w ogólnopolskich programach i akcjach internetowych (Internet), szkolenia wstępne dla Agenta i zespołu, przejrzysty i atrakcyjny model prowizji agencyjnej, a także pomoc w przygotowaniu biznesplanu.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.23

Udostępnij artykuł:

Motto Brainy to szczęśliwe dziecko w szkole, w grupie rówieśniczej, w rodzinie. Motto Brainy to szczęśliwe dziecko w szkole, w grupie rówieśniczej, w rodzinie.
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem