Partner serwisu

Franczyza za 1 zł Przeczytaj, czy to możliwe

Okazuje się, że - tak. Za symboliczną złotówkę można bowiem przyłączyć się do sieci mydlarni, a nawet nabyć w pełni wyposażoną myjnię parową. Okazuje się też, że można skorzystać z opcji franczyzy, w której koszt opłaty licencyjnej wynosi - 0 zł. Prezentujemy kilka przykładów takich biznesów.

Pakiet franczyzowy - tajemna wiedza danego biznesu

Istotę systemu franczyzowego stanowi pakiet franczyzowy. Nazywany jest także licencją franczyzową. Zawiera on kompletną koncepcję prowadzenia działalności gospodarczej oferowaną przez franczyzodawcę. W skład standardowego pakietu franczyzowego wchodzi:

  • znak towarowy (marka), którą franczyzodawca użycza franczyzobiorcy;
  • know-how (sprawdzona wiedza), jak prowadzić działalność w ramach franczyzy, którą franczyzodawca użycza franczyzobiorcy;
  • podręcznik operacyjny, określający procedury prowadzenia działalności w ramach franczyzy;
  • usługi świadczone przez franczyzodawców na rzecz franczyzobiorców;
  • opłaty franczyzowe wnoszone przez franczyzodawców na rzecz franczyzobiorców.

Aby zwiększyć zainteresowanie potencjalnych franczyzobiorców, właściciele zmniejszają opłatę za przystąpienie do sieci do symbolicznej złotówki.

Daj 1 zł i możesz sprzedawaj eliksir młodości

Praktykuje to np. sieć sklepów "Mydlarnia u Franciszka". Przyszły franczyzobiorca może sprzedawać wiele naturalnych kosmetyków, tj. syryjskie skarby Aleppo, francuskie wyroby marsylskich mydlarzy, marokański eliksir młodości, czy bogactwo Morza Martwego. W ramach systemu otrzyma także gotową koncepcję prowadzenia własnego biznesu opartą na nowoczesnych metodach zarządzania. A także

gwarancję stuprocentowej pomocy w tworzeniu profesjonalnego punkt sprzedaży. Każdy z naszych franczyzobiorców może liczyć też na pełną pomoc w uruchomieniu sklepu, uwzględniając również wskazanie solidnych i tanich wykonawców. Jednorazowa opłata licencyjna to 1 zł netto. Pozostałe koszty to umeblowanie i wyposażenie zgodnie z projektem franczyzowym.

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły

Web Analytics google-site-verification: google3bcd9892e1b8f2dc.html