zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Masz 20 000 zł - opłacalna franczyza jest w zasięgu Twojej ręki!

Większość przyszłych przedsiębiorców na rozkręcenie firmy chciałoby przeznaczyć ok. 20-30 tys. zł. Niektórym jednak wydaje się, że jest bardzo mało ofert z niedużym nakładem inwestycyjnym. Tymczasem okazuje się, że 20 tys. zł w zupełności wystarczy na skorzystanie z wielu opłacalnych biznesów franczyzowych. Naprawdę nie trzeba ogromnych inwestycji, aby cieszyć się zyskami własnej firmy.

Z tego artykułu dowiesz się:

Jak zadbać o wzrost swojego biznesu - katalog franczyz - 350 ofert - sprawdź tutaj.

Lubisz dzieci i kochasz nauki ścisłe? Możesz połączyć obie te sympatie i przekazywać najmłodszym wiedzę matematyczną w zupełnie inny, niebanalny sposób. Może idealna będzie dla Ciebie franczyza?

MatPlaneta - ciekawe spotkania z matematyką

Jest to miejsce, w którym dzieci uczą się matematyki i logiki, ale nie w sposób szkolny - poznają je przez rozwiązywanie problemów, doświadczając tego, że te dwie nauki są właśnie po to, aby rozwiązywać problemy.

Nauczyciel na zajęciach jest moderatorem prowadzącym grupę przez problemy ilustrujące koncepcje matematyczne omawiane w trakcie zajęć. Jego rolą nie jest wyłożenie tematu, nie wolno mu przekazywać wiedzy metodą podawczą. To dzieci mają myśleć i dochodzić do rozwiązań (sprzyjają temu specjalnie opracowane zadania), a nauczyciel ma być przewodnikiem i osobą, która zachęca grupę do mierzenia się z problemem.

Rodzice coraz częściej zauważają potencjał takich szkół i chętnie zapisują do nich swoje pociechy. Jest to więc szansa na dobry biznes, a dla dzieciaków możliwość efektywniejszej nauki matematyki. Minimalna kwota inwestycji to 6 000 zł. Nie lubisz nauk ścisłych, ale za to jesteś umysłem humanistycznym i dodatkowo świetnie znasz angielski? A może powadzisz już własną szkołę językową? Znajdzie się i coś dla Ciebie.

Teddy Eddie - nauka angielskiego z pociesznym Misiem

To metoda nauczania angielskiego dla najmłodszych. Powstała ona w 2009 roku, na potrzeby sieci szkół językowych CLAN. W jej tworzeniu brał udział zespół złożony zarówno z metodyków, jak i właścicielek szkół językowych, które są jednocześnie - mamami. To ich dzieci były pierwszymi i najbardziej surowymi recenzentami metody. Obserwacje metodyków pokazują, że dzięki Teddy Eddie dziecko przyswaja do pięciu razy więcej słów niż przy użyciu standardowych podręczników. Swobodna rozmowa jest możliwa szybciej, niż w przypadku używania innych metod. Osoby zainteresowane współpracą z siecią powinny mieć skończone studia magisterskie na kierunku filologia angielska oraz doświadczenie w pracy z dziećmi lub zatrudnić osobę spełniającą te kryteria. Zostanie ona tzw. opiekunem programu i będzie miała pełne wsparcie metodyczne przez cały czas trwania umowy, łącznie z obserwacją i omawianiem lekcji. Minimalna kwota inwestycji to 5 250 zł. A może skorzystasz z opcji franczyzowej Sklepu Reklamowego? Materiały reklamowe wspierają i poprawiają efektywność działań marketingowych każdej firmy. Coraz więcej firm decyduje się właśnie na takie atrakcyjne "wartości dodane". To genialne rozwiązania wizerunkowe.

Sklep Reklamowy - długopisy, torby, smycze z logo własnej firmy

Długopisy, kubki termiczne, torby, parasole, smycze, ulotki, plakaty, wizytówki - wszystko z logo własnej firmy. To nie tylko znakomita promocja własnej marki, ale także miłe upominki dla klientów czy partnerów biznesowych. Sklep Reklamowy to jedyna sieciowa Agencja Reklamowa w naszym kraju. Przygotowuje ona dla swoich klientów m.in. gadżety reklamowe, ale także wykonuje usługi poligraficzne, projekty reklam, stron internetowych oraz reklamę zewnętrzną.

Aby przystąpić do sieci franczyzowej trzeba mieć ukończone 18 lat, własną działalność gospodarcza oraz kapitał inwestycyjny w kwocie 19.999 zł.

Brak opłat miesięcznych z tytułu przynależności do sieci. Ponadto:

  • PRZYCHÓD: 300.000 zł / rok* - 25.000 zł msc.
  • PROWIZJA: 25% 75.000 zł / rok* - 6.250 zł msc.
  • ZWROT INWESTYCJI: 75.000 zł - 19.999 zł = 55.001 zł
  • ZARABIASZ: 4.583 zł / msc.* (ODLICZAJĄC INWESTYCJĘ W PIERWSZYM ROKU)

*symulacja działalności w pierwszym roku dla miejscowości powyżej 80 tys. mieszkańców

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.31

Udostępnij artykuł:

Jakie są metody poszukiwania lokalizacji przez franczyzobiorcę Jakie są metody poszukiwania lokalizacji przez franczyzobiorcę
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem