zaloguj
PRZEWIŃ

e- sklep z akcesoriami dla zwierząt

Fantazyjne legowiska szyte ręcznie

Zaletą internetowego sklepu są także nieduże koszty początkowe. Oczywiście logiczne jest, że im większy kapitał zainwestujemy na starcie, tym szybciej staniemy się zauważeni na rynku. Bardzo ważna jest jednak atrakcyjna, pozycjonowana strona internetowa, obecność w wyszukiwarkach internetowych, na branżowych forach tematycznych, w social mediach, gdzie można reklamować swoją działalność, ewentualnie prowadzić blogi dotyczące naszej działalności. Bardzo ważna jest reklama.

- Najlepiej "wejść" w ten biznes z dwoma pracownikami, chociażby do obsługi zamówień i katalogu produktów - radzą właściciele. - Samemu może być ciężko. Dobrze by było, gdyby taki sklep założyły osoby kochające zwierzęta. Takie, które same posiadają różne gatunki zwierząt, wiedzą, czego im najbardziej potrzeba. Podstawą oczywiście jest korzystanie z usług producentów, dystrybutorów i hurtowni z branży zoologicznej, a także nawiązanie kontaktu z hodowcami lub wystawcami zwierząt. Oczywiście niezbędna jest też współpraca z firmami kurierskimi i Pocztą akcesoria dla zwierztaPolską. Większość z oferowanych na stronie produktów wysyłamy do klienta w ciągu 24 godz.

To bardzo ważne przy pozyskiwaniu zaufania klienta - szybkość realizowanych zamówień.

Jak rywalizować z konkurencją?

- Moim pomysłem na wyróżnienie się spośród innych takich sklepów jest własnoręczne szycie legowisk dla psów - zdradza jedna z właścicielek. - Są fantazyjne, o nietypowych rozmiarach, unikatowe, ale także spełniające różne funkcje: ortopedyczne dla mających np. problemy ze stawami, higieniczne z pokryciem niechłonącym wody i brudu, termiczne. I naprawdę świetnie schodzą.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.07

Udostępnij artykuł:

Biznes oparty na miłości do czworonogów. Handel i dystrybucja psich akcesoriów Biznes oparty na miłości do czworonogów. Handel i dystrybucja psich akcesoriów
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem