zaloguj
PRZEWIŃ

e- sklep z akcesoriami dla zwierząt

Coraz więcej osób posiada różne zwierzęta - począwszy od psów i kotów po chomiki, świnki morskie do jeży pigmejskich i gekonów. Zmieniły się też czasy, kiedy posiadanie psa wymagało jedynie drewnianej budy i resztek z domowego obiadu. Dzisiaj większość posiadaczy futrzastych lub pierzastych pupili chce dla nich pełnowartościowych przysmaków, wygodnych akcesoriów i profesjonalnych środków do pielęgnacji.

Jak mówią eksperci w Polsce branża zoologiczna dopiero się rozwija, a zapotrzebowanie na różnorodne rzeczy dla domowych pupili wciąż rośnie. Dlatego też dobrym pomysłem na biznes jest internetowy sklep z akcesoriami dla zwierząt.

Kocie legowisko na parapet w siedmiu kolorach

- W stacjonarnych, malutkich, nielicznych już sklepach zoologicznych znaleźć można tylko dwa rodzaje karmy suchej i mokrej - twierdzą właściciele domowych zwierząt. - Tymczasem my potrzebujemy nie tylko karmy odpowiedniej do wieku naszych czworonogów, ale także niezbędnych przysmaków dentystycznych, treningowych, ciasteczek, mięsnych pałeczek do żucia, ale także karmy i suplementów według dolegliwości np. trawiennych. Wszystko - także legowiska, obroże i poidełka zamawiamy w sklepach internetowych. Jest tam zdecydowanie większy wybór.

- To prawda - potwierdzają właściciele internetowych sklepów z akcesoriami zwierzęcymi. - Internetowy sklep nie ogranicza, ponieważ jego wirtualna powierzchnia może pomieścić kilka tysięcy produktów. Każdy właściciel zwierzęcia znajdzie w nim wszystko, czego potrzebuje: przysmaki, drapaki, kuwety, suplementy dla kotów, produkty dla gryzoni i małych zwierząt, środki do pielęgnacji, legowiska, klatki i budy, preparaty na pchły i kleszcze, akwaria wraz z wyposażeniem, zabawki, ubranka dla zwierząt, drążki dla ptaków, place zabaw, budki lęgowe, baseniki, specjalne spray'e do czyszczenia i pielęgnacji upierzenia itp.

Od wyboru do koloru - dla przykładu, pluszowe legowisko dla kota na parapet mamy w siedmiu kolorach. Poza tym, pamiętać trzeba, że klient dokonując zakupu w sklepie internetowym wybiera większe, a co za tym idzie droższe opakowania karmy. Nie musi targać ich ze stacjonarnego sklepu do domu.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.07

Udostępnij artykuł:

Motto Brainy to szczęśliwe dziecko w szkole, w grupie rówieśniczej, w rodzinie. Motto Brainy to szczęśliwe dziecko w szkole, w grupie rówieśniczej, w rodzinie.
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem