zaloguj
PRZEWIŃ
Advertisement

Ćwiczenia we własnym m 2 - mobilny fitness

Fitness dla ludzi w każdym wieku

Koszt zajęć ustalany jest indywidualnie w zależności od odległości oraz ilości osób. Z usług można skorzystać od 6.00 do 22.00. Obszar takich usług obejmuje zazwyczaj cały powiat. Niektóre studia posiadają w swojej ofercie również animację czasu wolnego z dojazdem do domu klienta.

- Naszymi klientami są ludzie w różnym wieku - zaznaczają trenerki. - Trzeba więc pomyśleć o programie ?60 plus?, a więc ćwiczeniach wzmacniających, aerobowych, relaksacyjnych, ogólno usprawniających, których rezultatem jest np. wzmocnienie miednicy, stawów barkowych i kręgosłupa, mięśni i stawów, regulacja ciśnienia, a także opóźnianie procesów starzenia i poprawa nastroju.

Można też prowadzić mobilny fitness dla dzieci - rodzice chętnie korzystają z takiej formy aktywności dla swoich pociech spędzających coraz więcej czasu przed komputerem. Zajęcia takie polegają na grach, zabawach sportowych, układach tanecznych i ćwiczeniach wzmacniających i rozciągających. Coraz częściej o mobilny fitness pytają kobiety w ciąży. Po konsultacji z ginekologiem, jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań przyszłe mamy mogą skorzystać z bezpiecznych zajęć poprawiających ogólną sprawność, zmniejszających bóle kręgosłupa i relaksujących. Trening nie obciąża stawów, nie ma w nim dynamicznych, bardzo intensywnych ruchów. Zadowolone przyszłe mamy korzystają z naszych domowych usług także po urodzeniu dziecka. Pomysł na biznes

Aby sprostać różnym oczekiwaniom klientów, przed założeniem własnego biznesu pomocne okaże się wcześniejsze doświadczenie w pracy w stacjonarnych fitness klubach. Wciąż także trzeba się dokształcać i robić kolejne kursy. Np. kurs step zaawansowany cz. I kosztuje ok. 320 zł, Szkolenie Trening Dna Miednicy dla kobiet kosztuje ok. 480 zł, szkolenie z systemów podwieszanych - ok. 250 zł, warsztat przeznaczony dla instruktorów fitness i trenerów personalnych , skupiony na treningu mięśni ud i pośladków - ok. 180 zł, szkolenie dla instruktorów fitness zainteresowanych pracą z kobietami w ciąży - ok. 550 zł.

Można także nawiązać współpracę np. z salonami urody, Klubami Kobiet Aktywnych, poradniami dietetycznymi.

- Jeśli spełnimy oczekiwania naszych klientów będą nas polecać - zapewniają instruktorki. - A to naprawdę najlepsza reklama i szansa na powodzenie naszego biznesu.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.21

Udostępnij artykuł:

Niebo w mieście Niebo w mieście
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem