zaloguj

Ćwiczenia we własnym m 2 - mobilny fitness

Fitness dla ludzi w każdym wieku

Koszt zajęć ustalany jest indywidualnie w zależności od odległości oraz ilości osób. Z usług można skorzystać od 6.00 do 22.00. Obszar takich usług obejmuje zazwyczaj cały powiat. Niektóre studia posiadają w swojej ofercie również animację czasu wolnego z dojazdem do domu klienta.

- Naszymi klientami są ludzie w różnym wieku - zaznaczają trenerki. - Trzeba więc pomyśleć o programie ?60 plus?, a więc ćwiczeniach wzmacniających, aerobowych, relaksacyjnych, ogólno usprawniających, których rezultatem jest np. wzmocnienie miednicy, stawów barkowych i kręgosłupa, mięśni i stawów, regulacja ciśnienia, a także opóźnianie procesów starzenia i poprawa nastroju.

Można też prowadzić mobilny fitness dla dzieci - rodzice chętnie korzystają z takiej formy aktywności dla swoich pociech spędzających coraz więcej czasu przed komputerem. Zajęcia takie polegają na grach, zabawach sportowych, układach tanecznych i ćwiczeniach wzmacniających i rozciągających. Coraz częściej o mobilny fitness pytają kobiety w ciąży. Po konsultacji z ginekologiem, jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań przyszłe mamy mogą skorzystać z bezpiecznych zajęć poprawiających ogólną sprawność, zmniejszających bóle kręgosłupa i relaksujących. Trening nie obciąża stawów, nie ma w nim dynamicznych, bardzo intensywnych ruchów. Zadowolone przyszłe mamy korzystają z naszych domowych usług także po urodzeniu dziecka. Pomysł na biznes

Aby sprostać różnym oczekiwaniom klientów, przed założeniem własnego biznesu pomocne okaże się wcześniejsze doświadczenie w pracy w stacjonarnych fitness klubach. Wciąż także trzeba się dokształcać i robić kolejne kursy. Np. kurs step zaawansowany cz. I kosztuje ok. 320 zł, Szkolenie Trening Dna Miednicy dla kobiet kosztuje ok. 480 zł, szkolenie z systemów podwieszanych - ok. 250 zł, warsztat przeznaczony dla instruktorów fitness i trenerów personalnych , skupiony na treningu mięśni ud i pośladków - ok. 180 zł, szkolenie dla instruktorów fitness zainteresowanych pracą z kobietami w ciąży - ok. 550 zł.

Można także nawiązać współpracę np. z salonami urody, Klubami Kobiet Aktywnych, poradniami dietetycznymi.

- Jeśli spełnimy oczekiwania naszych klientów będą nas polecać - zapewniają instruktorki. - A to naprawdę najlepsza reklama i szansa na powodzenie naszego biznesu.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.04

Udostępnij artykuł:

Jakie są metody poszukiwania lokalizacji przez franczyzobiorcę Jakie są metody poszukiwania lokalizacji przez franczyzobiorcę
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem