zaloguj
PRZEWIŃ

Wykorzystaj bum na sport. Otwórz szkołę pole dance

Moda na bycie fit wciąż przybiera na sile, a biznes sportowy z roku na rok umacnia swoją pozycję na rynku. Należy tylko zadbać o rozpoznawalną markę i nietypową aktywność, wyróżniającą się na tle innych. 3 lata temu Lejdis Studio wstrzeliło się w niszę rynkową, prężnie rozwija sieć szkół alternatywnych form ćwiczeń i zaprasza do współpracy kolejnych franczyzobiorców

Moda na bycie fit wciąż przybiera na sile, a biznes sportowy z roku na rok umacnia swoją pozycję na rynku. Należy tylko zadbać o rozpoznawalną markę i nietypową aktywność, wyróżniającą się na tle innych. 3 lata temu Lejdis Studio wstrzeliło się w niszę rynkową, prężnie rozwija sieć szkół alternatywnych form ćwiczeń i zaprasza do współpracy kolejnych franczyzobiorców   DLACZEGO WARTO WYBRAĆ RYNEK SPORTU I REKREACJI? Lejdis Studio wnętrze 4(1)Aktywne formy spędzania czasu polecają media, naukowcy, lekarze. Zdrowy i sportowy tryb życia budzi coraz większe zainteresowanie wśród osób dopiero szukających pomysłu na biznes, jak i doświadczonych inwestorów. Czemu? Chętnych na ćwiczenia z każdym rokiem jest coraz więcej. Wzrasta też liczba powstających klubów sportowych i ilość imprez, organizowanych pod znakiem ?fit?, profili społecznościowych znanych sportowców, udzielających rad, jak żyć zdrowo i aktywnie. Polacy mają coraz większą świadomość, ile korzyści daje sportowy styl życia: pomaga osiągać sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. Wzrost jakości życia i dochodów również ma niemałe znaczenie.  Jednym słowem: ogólnoświatowa moda na zdrowy tryb życia wkradła się na dobre w serca Polaków. Najwięcej miejsc przeznaczonych do uprawiania sportu stanowią siłownie, baseny czy studia oferujące ćwiczenia fitnessowe lub jogę. Lejdis Studio proponuje zupełnie nowy sposób rozrywki i spędzania aktywnie czasu. Stawia na sprawdzone metody ćwiczeń, jednocześnie wprowadzając alternatywne i nowoczesne style tańca, takie jak pole dance, zajęcia na kołach cyrkowych lub szarfach. Dzięki tej niebanalnej ofercie stanowi wyjątkowe i niepowtarzalne miejsce na rynku działalności i rekreacji sportowej w Polsce, co zagwarantowało szkole biznesowy sukces.

LEJDIS STUDIO - NAJWIĘKSZA SIEĆ SZKÓŁ POLE DANCE W KRAJU

Lejdis Studio to największa sieć szkół pole dance w Polsce, promująca nietypowe formy fitnessowe, nagrodzona Laurem Konsumenta 2015 oraz Fitness Motywatorami 2015, w kategorii "Miejsce". Współpracuje z najlepszymi instruktorami w kraju: mistrzami świata i Europy w różnorodnych technikach tańca, kojarzonymi z popularnych programów telewizyjnych, takich jak You Can Dance (Jarosław Tomczewski) czy z wystepów podczas znanych festiwali m.in. w Opolu (Klaudia Kwiatos). W swojej ekipie ma również Vice Miss Polonię ? Agatę Biernat, która w ubiegłym roku reprezentowała razem z Klaudią Kwiatos rodzimy pole dance podczas międzynarodowych zawodów Pole Art w Hiszpanii i we Włoszech. Dziewczyny zdobyły podium. To zaledwie początek długiej listy osiągnięć instruktorów, którzy szkolą na najwyższym poziomie przyszłych pracowników kolejnych jednostek franczyzowych. Lejdis Studio to również firma przyjazna dla klienta, honorująca najpopularniejsze karty partnerskie, takie jak MultiSport, Ok System czy Fit Profit. W ciągu trzech lat Lejdis Studio otworzyło 10 szkół na terenie Polski: w Warszawie (trzy szkoły), Łodzi (dwie szkoły, w tym główna siedziba firmy), Lublinie, Częstochowie, Stalowej Woli, Zgierzu i Pabianicach. Reaguje na trendy. Wprowadza co roku nowe aktywności, by klienci nigdy nie poczuli nudy i chęci zmiany miejsca ćwiczeń. Aktualnie Lejdis Studio wprowadza na rynek nową markę Lejdis Jump, czyli autorskie, kolorowe i cieszące się wielką popularnością trampoliny.

LEJDIS STUDIO I ZNANE MARKI

Nietypową ofertę Lejdis Studio doceniają partnerzy, z którymi szkoła organizuje eventy oraz wzajemnie się promuje. Lejdis Studio współpracuje z takimi markami jak: Mercedes Benz, Lexus, Mazda ? największe i najpopularniejsze marki samochodów Sephora ? drogerie kosmetyczne Nanu ? marka produkująca biżuterię, sprzedawaną na co dzień w drogeriach Rossmann Delia Cosmetics - marka kosmetyczna dostępna w 65 krajach na świecie Wiatrowy Sad - producent świeżo wyciskanych soków Super Glue - producent klejów Oraz wiele innych marek ? lokalnych salonów kosmetycznych, pracowni artystycznych, makijażystów, florystów, m.in. Marletto Lingerie, łódzki producent bielizny, stworzył kostiumy, w których instruktorki Lejdis Studio wystąpiły podczas zawodów w stolicy światowej mody ? Mediolanie.

FRANCZYZA ? BIZNES IDEALNY

Franczyza Lejdis Studio jest doskonałym pomysłem na własny interes - zarówno dla doświadczonego biznesmena, jak i nowicjusza w tej dziedzinie. Każda ze szkół Lejdis Studio działająca w ramach systemu franczyzowego to osobna działalność gospodarcza.  Franczyzobiorca otrzymuje know-how firmy, czyli gotowy przepis na prowadzenie biznesu. Bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków i wypracowywania strategii rynkowych dostaje gotowy wzór postępowania. To wielki plus systemu franczyzowego - można otworzyć firmę, korzystając z doświadczenia osób, które latami tworzyły rozpoznawalność marki od podstaw. Duża oszczędność czasu i pieniędzy. Mniejsze ryzyko biznesowe. Do wykorzystania dla Franczyzobiorców Lejdis Studio są również gotowe do użytku: ** sieciowy (on line) system zapisów kursantów na zajęcia, ** strona internetowa, ** aplikacja mobilna.

NISZA RYNKOWA - POLE DANCE Lejdis Studio stawia na sprawdzone metody ćwiczeń, jednocześnie wprowadzając alternatywne i nowoczesne style tańca, takie jak pole dance, zajęcia na kołach cyrkowych, zajęcia na szarfach, akrobatykę dla dzieci. Niebanalna oferta czyni szkołę wyjątkową i niepowtarzalną na rynku działalności i rekreacji sportowej w Polsce. Cechą charakterystyczną rynku sportowego jest ciągłe zapotrzebowanie na nowości, tropienie trendów, dynamiczny rozwój i nieustanne zaskakiwanie klienta, który ma potrzebę poszukiwania nowych form kształtowania swojej sylwetki, alternatywnych form wobec tradycyjnej siłowni i zajęć grupowych. Dowodem tego jest sukces rynkowy zajęć takich jak pole dance, trampoliny i aerial hoop - ćwiczeń na kołach cyrkowych.  

JEŚLI MYŚLISZ O FRANCZYZIE LEJDIS STUDIO SKONTAKTUJ SIĘ:

Tel: +48 606 260 789 E-mail: biuro@lejdisstudio.com  

Materiały Partnera

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.09

Udostępnij artykuł:

Co wyróżnia XTREME FITNESS GYMS FRANCHISE Co wyróżnia  XTREME FITNESS GYMS FRANCHISE
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem