zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Sukces z i4-Mobile!

Prowadzenie rentownej działalności nigdy jeszcze nie było takie proste. Każdy może rozpocząć współpracę z firmą i4-Mobile, parterem PLAY najszybciej rozwijającej się sieci komórkowej w Polsce i rozwinąć własną zyskowną działalność. Każdego dnia sieć partnerów poszerza się o kolejne podmioty skazane na sukces.

Prowadzenie rentownej działalności nigdy jeszcze nie było takie proste. Każdy może rozpocząć współpracę z firmą i4-Mobile, parterem PLAY najszybciej rozwijającej się sieci komórkowej w Polsce i rozwinąć własną zyskowną działalność. Każdego dnia sieć partnerów poszerza się o kolejne podmioty skazane na sukces.

i4-Mobile działa na rynku od 8 lat i posiada 70 punktów sprzedaży w całym kraju, dodatkowo ponad 30 doradców biznesowych świadczy o sile i stabilności firmy. W ramach struktury działa również call-center, które prowadzi sprzedaż usług dla klientów indywidualnych. i4-Mobile zaprasza do współpracy zarówno nowe przedsiębiorstwa, jak i te, które oferują już usługi innych firm, co umożliwi poszerzenie portfela świadczonych usług. Jak zacząć współpracę? Wystarczy wybrać obszar aktywności i umówić się na spotkanie. W ramach współpracy wyodrębnione są 3 płaszczyzny tj. shop-in-shop, doradcy biznesowi oraz partnerzy pełnoformatowych salonów. i4-Mobile stale rozwija sieć sprzedaży shop-in-shop. Taki sklep można otworzyć już za 5 tys. zł i wystarczy dysponować pomieszczeniem od 6m kw.  W ramach współpracy z i4-Mobile można otworzyć pełnoformatowe salony. Wykaz placówek do przejęcia dostępny jest na stronie. Koszt takiej inwestycji to minimum 50 tys. zł. W ramach współpracy partnerzy dostają pełne wsparcie m.in. system informatyczny, bezpłatne wsparcie marketingowe, szkolenia rozwojowe i produktowe oraz zespół wsparcia w postaci regionalnych kierowników sprzedaży, wewnętrznego trenera i opiekuna merytorycznego. Zespół i4-Mobile wprowadza partnera krok po kroku, aby jak najszybciej mógł realizować swoje cele biznesowe. ?Współpracę z i4-Mobile zacząłem kilka miesięcy temu i już w pierwszym miesiącu mój punkt przynosił dochody. System prowizyjny jest rozwiązany optymalnie. Mogę również liczyć na pełne wsparcie, pracownicy i4-Mobile rozwiewają moje wątpliwości, nawet te najbardziej banalne? ? stwierdza Marek Hanczaruk , właściciel punktu PLAY w Michałowie. Dodatkowym kanałem aktywności są doradcy biznesowi. Ta forma współpracy nie niesie za sobą kosztów wejścia. Trzeba mieć chęci, doświadczenie w sprzedaży i potrzebę działania. Kim jest Doradca Biznesowy Play? To osoba specjalnie dedykowana i wyspecjalizowana do obsługi firm. Posiada szeroką wiedzę z dziedziny telekomunikacji. Doradcą Biznesowym jestem prawie 2 lata i jest to niesamowita przygoda. Cenię sobie swoją niezależność i samodzielnie zarządzam czasem pracy. Mam jasno określone cele i priorytety w skali miesiąca i kwartału. A co najważniejsze zarabiam!? ? Piotr Grzeżułkowski, doradca biznesowy PLAY. Zespół firmy tworzy 160 osób. i4-Mobile rozwija się dynamicznie i jej priorytetem jest poszerzenie oferowanych usług.  

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.31

Udostępnij artykuł:

Franczyza bez cięć odcinek specjalny Franczyza bez cięć odcinek specjalny
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem