zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

SAP S/4HANA - nowoczesne rozwiązanie w chmurze publicznej

Rozwiązania w chmurze zyskują na popularności. W oparciu o dane zawarte w prognozach Gartnera, w 2024 roku ma po nie sięgnąć aż 60% firm. Do chmury publicznej coraz częściej przenoszone są także systemy ERP, takie jak nowoczesny SAP S/4HANA. Dlaczego warto przemyśleć taki krok? Jakie korzyści może przynieść transformacja do systemu w chmurze publicznej?

SAP S/4HANA Public Cloud - na czym to polega?

Korzystanie ze wspólnej przestrzeni wirtualnej wiąże się z brakiem konieczności ponoszenia wysokich kosztów. To rozwiązanie dla firm z różnych branż, polegające na szybkim wdrożeniu w oparciu o gotowe pakiety, dedykowane różnym sektorom, np. produkcji, usługom finansowym, HR czy sprzedaży. Aby przeprowadzić transformację nie potrzeba dużo czasu. Wystarczy kilka tygodni.

Infrastruktura chmury publicznej sprzyja większej wydajności i zwinności przedsiębiorstwa. Umożliwia także szybką adopcję systemów do holistycznego zarządzania zasobami. SAP S/4HANA Public Cloud to doskonały wybór dla tych firm, którym zależy na błyskawicznych i wymiernych efektach implementacji oraz na sprawnej migracji.

SAP S/4HANA Public Cloud - zalety

Wdrożenie nowoczesnego rozwiązania wiąże się z licznymi korzyściami. Do najważniejszych zalet należy skalowalność. Przedsiębiorcy mogą z łatwością dostosowywać zasoby IT do zmieniających się potrzeb firmy. System ERP w chmurze publicznej sprzyja także większej elastyczności, pozwalając na błyskawiczną reakcję na zachodzące na rynku zmiany.

Kolejną zaletą SAP S/4HANA Public Cloud jest łatwość użytkowania. Możliwość zdalnej konfiguracji hostingu przy wykorzystaniu hiperskalerów, takich jak AWS oraz natywnej integracji z innymi rozwiązaniami SAP czyni system jeszcze bardziej funkcjonalnym i umożliwia jego rozbudowanie o przydatne moduły. To z kolei sprzyja uzyskaniu większej wydajności działania firmy i usprawnia zarządzanie zasobami. Rozwiązanie stanowi również gwarancję bezpieczeństwa danych, które zyskują niezawodną ochronę przed nieautoryzowanym dostępem.

SAP S/4HANA Public Cloud - innowacyjne rozwiązanie

Koniec z wydatkami na utrzymanie serwerów oraz infrastruktury. W przypadku SAP S/4HANA Public Cloud jedyny koszt stanowi sama usługa, a aktualizacje zostały zawarte w zakupionym pakiecie. Rozwiązanie zapewnia także dostęp do licznych innowacyjnych funkcji, zaprojektowanych w oparciu o nowoczesną technologię i zautomatyzowane procesy, jak analiza danych w czasie rzeczywistym, uczenie maszynowe czy wykorzystanie sztucznej inteligencji. Dzięki temu działanie firmy zyskuje na płynności, a decyzje biznesowe podejmowane są bardziej świadomie.

Jak przeprowadzić migrację? Aby uzyskać profesjonalne wsparcie, skonsultuj się z doradcą firmy Hicron. Uzyskasz nie tylko odpowiedzi na wszystkie pytania, dotyczące SAP S/4HANA Public Cloud, ale dowiesz się także, jak sprawić, by rozwiązanie odpowiadało potrzebom Twojego biznesu i otrzymasz wsparcie w zakresie wdrożenia i konfiguracji systemu.

mat.partnera

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.61

Udostępnij artykuł:

Bawialnie dobrym pomysłem na biznes Bawialnie dobrym pomysłem na biznes
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem