Pomóż rozkręcić działający portal ze skupem i sprzedażą niepotrzebnej elektroniki

Znasz się na marketingu? Swobodnie poruszasz się w mediach społecznościowych? Myślisz nad prowadzeniem własnego biznesu, ale boisz się robić to w pojedynkę? Jesteś mieszkańcem województwa łódzkiego lub mazowieckiego? Jesteś osobą kreatywną?   Przeczytaj ten tekst…

Jakub Bieniewicz, właściciel firmy reTarg, posiada serwis internetowy zajmujący się skupem i sprzedażą niepotrzebnej elektroniki, np. telefonów, tabletów, laptopów, odtwarzaczy mp3.

 

Firma reTarg założona została w styczniu 2016 r.

- Strona internetowa powstała przy współpracy z jedną z warszawskich firm projektujących strony internetowe – mówi Jakub Bieniewicz. - Wpadłem na pomysł z myślą, że każdy ma gdzieś w szufladzie sprzęt elektroniczny z którego nie korzysta i chętnie by zamieniło go szybko i bezproblemowo na gotówkę. Na tą potrzebę stworzyłem stronę reTarg.pl - skup elektroniki wraz ze sklepem internetowym. W tym przypadku każdy zyskuje. Klient- który szybko sprzeda swoją niepotrzebną elektronikę oraz firma reTarg, gdyż kupi tanio sprzęt, który po wyczyszczeniu i skompletowaniu będzie mogła wystawić za większą kwotę w swoim sklepie.

 

Teoretycznie reTarg jest standardowym sklepem internetowym, jednak dodatkowo prowadzi też skup.

 

Obecnie pan Jakub Bieniewicz szuka wspólnika, który pomógłby mu w prowadzeniu tej strony.

- Szukam wspólnika, który pomógłby mi poprawić wszelkie błędy, niedopracowanie na mojej stronie internetowej – precyzuje pan Jakub. - Głównie chodzi mi o to, żeby potencjalny wspólnik pomógł mi w reklamie (sprawy z wyszukiwarką google-pozycjonowanie SEO, media społecznościowe). Portal działa bardzo dobrze, po wypełnieniu krótkiego formularzu, dostajemy powiadomienie na maila, po czym można już dzwonić i dogadywać się z klientem.

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły

Duka
Twój biznes z Jednym Śladem!