zaloguj
PRZEWIŃ

Otwieramy sklep spożywczo-przemysłowy - pomysł na biznes z TOP 50

Własna firma od dawna jest Twoim marzeniem? Myślisz o poprowadzeniu sklepu spożywczo - przemysłowego? Zanim się zdecydujesz warto poznać arkana prowadzenia takiej działalności. Doświadczeniami w tym temacie podzieliła się z nami Maria Szulc, właścicielka Sklepu Spożywczo - Przemysłowego Kacperek w Tczewie. 

Planując własną działalność gospodarczą Maria Szulc miała jasno określone reguły.  

- Jeżeli własna firma, to tylko związana z handlem - mówi. - „Handel" od zawsze mnie pasjonował. Zanim otworzyłam swój pierwszy sklep wyjechałam na 2 lata do Niemiec. Zarobiłam trochę pieniędzy, wróciłam do kraju. Sprzedałam auto żeby móc otworzyć firmę. Kupiłam lokal z przeznaczeniem na sklep. Ubiegałam się o dotację na otwarcie firmy, ale mi nie przyznano. W efekcie przy wsparciu przyjaciela sama przymierzyłam się do startu z własną działalnością (zaciągnięty kredyt). Skutecznie.  

15 lat działalności. 

 

Maria Szulc sklep prowadzi już od około 15 lat. Jak zaznacza, swoją przygodę z handlem zaczynała od rynków z przysłowiowej ławki….Więcej przeczytasz na stronie: https://dobrepomyslynabiznes.pl/otwieramy-sklep-spozywczo-przemyslowy 

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.43

Udostępnij artykuł:

Handel przyprawami Handel przyprawami
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem