zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Otwieramy sklep spożywczo-przemysłowy - pomysł na biznes z TOP 50

Własna firma od dawna jest Twoim marzeniem? Myślisz o poprowadzeniu sklepu spożywczo - przemysłowego? Zanim się zdecydujesz warto poznać arkana prowadzenia takiej działalności. Doświadczeniami w tym temacie podzieliła się z nami Maria Szulc, właścicielka Sklepu Spożywczo - Przemysłowego Kacperek w Tczewie. 

Planując własną działalność gospodarczą Maria Szulc miała jasno określone reguły.  

- Jeżeli własna firma, to tylko związana z handlem - mówi. - „Handel" od zawsze mnie pasjonował. Zanim otworzyłam swój pierwszy sklep wyjechałam na 2 lata do Niemiec. Zarobiłam trochę pieniędzy, wróciłam do kraju. Sprzedałam auto żeby móc otworzyć firmę. Kupiłam lokal z przeznaczeniem na sklep. Ubiegałam się o dotację na otwarcie firmy, ale mi nie przyznano. W efekcie przy wsparciu przyjaciela sama przymierzyłam się do startu z własną działalnością (zaciągnięty kredyt). Skutecznie.  

15 lat działalności. 

 

Maria Szulc sklep prowadzi już od około 15 lat. Jak zaznacza, swoją przygodę z handlem zaczynała od rynków z przysłowiowej ławki….Więcej przeczytasz na stronie: https://dobrepomyslynabiznes.pl/otwieramy-sklep-spozywczo-przemyslowy 

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.60

Udostępnij artykuł:

Co jest kluczowe w szkoleniu franczyzobiorcy Co jest kluczowe w szkoleniu franczyzobiorcy
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem