zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Na 100 kroków przed konkurencją - LUCART nadal w czołówce motoryzacyjnych konceptów

Przyzwyczailiśmy się już, że firma LUCART wyróżnia się innowacyjnością i zostawia konkurencję daleko w tyle. Znany od lat na polskim i czeskim rynku koncept wyspecjalizowanych sklepów motoryzacyjnych wciąż jednak potrafi zaskoczyć.
 

Oczywiście już od lat jasne jest, że punkt LUCART w mieście oznacza dostęp do szerokiego wachlarza olejów, filtrów czy akumulatorów w najlepszych cenach w kraju. Jednakże w tym roku nowością jest fakt, iż obecnie w firmie LUCART można juz nabywać części zamienne do wszystkich pojazdów osobowych, ciężarowych i motocyklowych.

 

Najlepsze ceny w Polsce

Ta poważna decyzja, która zapadła w zarządzie spółki daje wszystkim możliwość zakupu części w najlepszych w Polsce cenach. Juz od kilku miesięcy we wszystkich sklepach LUCART dostępne są wszelkie możliwe części zamienne, a dzięki współpracy z największymi dostawcami na świecie, LUCART oferuje szerszy asortyment od każdej z obecnych na polskim rynku motoryzacyjnych firm sieciowych z osobna.

 

Oczywiście - co podkreśla zarząd firmy - LUCART to nadal sieć wyspecjalizowanych sklepów, a numerem jeden na półkach sklepowych nadal jest olej i akumulator - w bardzo szerokiej gamie i niezwykle atrakcyjnych cenach. LUCART nie poprzestaje na rozbudowywaniu swojej oferty - pojawiają się coraz to nowe produkty, akcesoria samochodowe, kosmetyki. Są to często produkty niedostępne nigdzie indziej w Polsce, a tak dobrze przyjęte na rynku.

 

Warto w tym miejscu przypomnieć o wielkim sukcesie marki KOZAK - długo oczekiwanego budzetowego akumulatora. Pojawił się on w ofercie LUCART już ponad 3 lata temu, a po roku swojej obecności znalazł się na pierwszym miejscu w Polsce w ilości sprzedawanych akumulatorów budzetowych na polskim rynku detalicznym.

 

W sprzedaży tylko marki nr 1 na całym świecie

Innym interesującym przykładem produktu, dostępnego wyłącznie w autoryzowanej sieci sprzedaży LUCART jest marka SCHUMACHER. Osobom z branży nie trzeba tłumaczyć, że to marka Nr1 na świecie - profesjonalne ładowarki akumulatorowe, nie tylko technicznie i jakościowo, ale i o największej sprzedaży na naszej planecie!

Od ponad roku LUCART i SCHUMACHER podpisali kontrakt na wyłączność. LUCART zdecydował się na obsługę w tym zakresie Polski i krajów obrzeżnych.

 

Czego można spodziewać się dalej? Pół żartem, pół serio - po tej firmie … wszystkiego. Będąc ciągle przed konkurencją nie zatrzymuje się ona w rozwoju. Ten trend od lat powoduje, ze w sklepach LUCART często widać kolejki. Nic dziwnego, ceny można łatwo porównać w dobie Internetu. Chodzą też słuchy, ze ostatni rok upłynął pod znakiem rozwijania oferty produktowej - LUCART zdecydował się na wprowadzenie do oferty wielu nowych produktów, co juz zaskutkowało wzrostem sprzedaży i obrotu placówek.

 

Podobno przyszły rok to rozwój sieci detalicznej, oddziałów własnych, franczyzowych oraz nowego konceptu zapowiadanego przez LUCART.

 

Czas pokaże jak będzie to przebiegać,  gdyż podobno rekrutacja do rodziny LUCART jest coraz trudniejsza.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.20

Udostępnij artykuł:

Jakim kapitałem dysponują osoby chcące rozpocząć działalność franczyzową Jakim kapitałem dysponują osoby chcące rozpocząć działalność franczyzową
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem