zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

4Biznes.eu akredytowanym doradcą w programie Spektrum

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Wydawca portalu "Dobre pomysły na biznes" firma 4biznes.eu został oficjalnym akredytowanym doradcą w programie Spektrum.W programie firmy mają możliwość uzyskania grantu do 95% kosztu kwalifikowanego usługi doradczej.  

Z tego artykułu dowiesz się:

Jak uzyskać grant na specjalistyczną usługę doradczą? Dołącz do listy, zapisując się tutaj

Poniżej wybrana treść powiadomienia:

Szanowni Państwo,

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. informuje, że otrzymali Państwo akredytację w  w Bazie Instytucji Otoczenia Biznesu w projekcie „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych” w obszarze usług doradczych  „zarządzanie i organizacja”.  

Jeśli pojawią się u Państwa firmy zainteresowane projektem SPEKTRUM, w celu umówienia badania wstępnego prosimy o kontakt z konsultantami ARP .

Serdecznie pozdrawiam

 

Do pobrania:

  1. Broszura o Spektrum
  2. Spektrum w 7 krokach

 

Kiedy start? 

Od 12 sierpnia 2020 r. – po zakwalifikowaniu Twojego wniosku przez Agencję Rozwoju Pomorza (ARP). Nie czekaj! Zadzwoń pod numer telefonu 795 874 481 lub wyślij e-mail na adres granty@4biznes.eu z informacją, że jesteś zainteresowany otrzymaniem grantu – np. na specjalistyczne usługi doradcze związane z Customer Development lub tworzeniem sieci franczyzowej, czyli obowiązkowymi usługami doradczymi dla każdej firmy, która chce zmienić lub rozwijać swój biznes za pomocą tych innowacyjnych metod. 

Customer Development to specjalistyczna usługa doradcza (SUD), która sprawnie przeprowadzi Cię przez etapy tworzenia skutecznego biznesu – począwszy od tego, jak zweryfikować na rynku swój pomysł na produkt lub usługę, aż do wdrożenia hipotezy krok po kroku. Oznacza to, że wspólnie zrealizujemy etap rozpoznania rynku: 

  • najpierw sprawdzimy, w jaki sposób klienci postrzegają dany problem i w jakim stopniu potrzebują jego rozwiązania; 
  • następnie pokażemy klientowi produkt i zweryfikujemy, czy rozwiązuje problem lub zaspokaja potrzebę na tyle skutecznie, aby przekonać do zakupu dużą grupę osób. 

Więcej o Customer Development przeczytasz w mojej rozmowie z Tomaszem Kolaszyńskim. 

Konsultant ARP telefonicznie, osobiście lub online poinformuje Cię, czy kwalifikujesz się do wsparcia oraz z jakiej usługi doradczej możesz skorzystać. Po rozmowie uzyskasz potwierdzenie, że możesz złożyć wniosek. 

Dla kogo? 

Dla każdej osoby, która ma problemy z obecnie prowadzonym biznesem i nie wie, jak je rozwiązać, oraz dla tych, którzy dopiero planują wdrożenie nowego produktu lub nowej usługi. Aby wziąć udział w szkoleniu, musisz mieć siedzibę firmy w województwie pomorskim i prowadzić dzialalność co najmniej od 1 stycznia 2020 r. 

Czy są jakieś wymagania w zakresie wiedzy lub umiejętności? 

Nie. Konsultant ARP zbada Twoje podstawowe potrzeby i problemy oraz sprawdzi, czy spełniasz kryteria firmy dotkniętej COVID-19 (takie firmy mogą otrzymać do 95% grantu). Podstawowe kryterium to min. 20-procentowy spadek przychodów netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów w okresie wybranych trzech miesięcy w 2020 r. (np. luty, kwiecień, maj) w porównaniu z analogicznym okresem w 2019 r. (wartość skumulowana). Musisz prowadzić działalność gospodarczą co najmniej od 1 stycznia 2020 r. Jeżeli nie spełniasz kryterium spadku przychodów to możesz uzyskać grant w wysokości 50% kosztów usługi doradczej.

Co muszę zrobić? 

Zadzwoń pod numer telefonu 795 874 481 lub wyślij e-mail na adres granty@4biznes.eu z informacją, że jesteś zainteresowany otrzymaniem grantu – np. na specjalistyczne usługi doradcze związane z Customer Development lub tworzeniem sieci franczyzowej, czyli obowiązkowymi usługami doradczymi dla każdej firmy, która chce zmienić lub rozwijać swój biznes za pomocą tych innowacyjnych metod. 

Ile to będzie kosztować? 1000 zł? 2000 zł? 3000 zł? 

Usługa będzie dostępna z bezzwrotnym grantem w wysokości maks. 95% kosztów kwalifikowanych. 

Gdzie będzie można się dowiedzieć, czy otrzymamy dotację? 

Na stronie internetowej www.arp.gda.pl będzie publikowana – nie rzadziej niż dwa razy w miesiącu – lista ocenionych wniosków, które otrzymały dofinansowanie. 

Czy będzie jakaś oferta specjalna na start? 

Tak,otrzymasz bezpłatną konsultację, jak uzyskać grant na specjalistyczną usługę doradczą? Dołącz do listy, zapisując się tutaj

 

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.44

Udostępnij artykuł:

Franczyza bez cięć odcinek specjalny Franczyza bez cięć odcinek specjalny
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem