zaloguj
PRZEWIŃ

Pomysł na biznes: otwieramy skład opału workowanego

Czy myśleli Państwo o otwarciu składu opału? Nie jesteście jednak pewni, że sami poradzicie sobie z rozkręceniem takiego biznesu? Może warto, pokusić się o bezpieczniejszą formę. Łatwiej kiedy mamy logistyczne wsparcie sieci, stąd warto zapoznać się choćby z ofertą sieci www.opalworkowany.pl.

  Tekst Krystyna Paszkowska   Szukasz pewnego i sprawdzonego biznesu na lata? - Przyłącz się do naszej sieci franczyzowej i załóż swój własny skład opału workowanego ? mówi Łukasz Przygoda, ABC Consulting. ? Co ważne, nie jest to biznes, który wymagałby dużych nakładów na rozkręcenie firmy. Tak naprawdę nie trzeba inwestować w samochody dostawcze, koparki itp. Wystarczy trochę placu i samochód dostawczy. A dlaczego warto postawić na skład opału workowanego? W przypadku tego towaru klient ma nie tyko pewność wagi zamawianego produktu, ale też, że dostanie suchy opał. Nie bez znaczenia jest też kwestia dużej wygody przy stosowaniu takiego opału.  

Wymagania dla franczyzobiorcy

  opalworkowany.pl   - Nasza propozycja współpracy franczyzowej skierowana jest do osób dynamicznych, przedsiębiorczych, szukających pomysłu na własny biznes i zdecydowanych na odniesienie sukcesu ? zaznacza Łukasz Przygoda.   A co powinien? ? być zaangażowany w biznes ? posiadać własną działalność gospodarczą lub być gotowy na jej otworzenie, ? posiadać samochód typu pickup, dostawczy lub inny umożliwiający załadowanie na raz 40 worków po 25 kg opału, ? dysponować placem o powierzchni minimum 20 m2  

Koszt inwestycji

  Jednorazowy koszt przystąpienia do sieci plus zakup opału, a więc koszt uruchomienia własnego biznesu to tylko: 12.000 zł netto.  

Wsparcie dla franczyzobiorcy

  Przyszły właściciel składu opału workowanego, powinien wiedzieć że produkt, który oferuje swoim klientom to przede wszystkim: ? czystość, ? wygoda, ? zawsze suchy opał, ? pewna ilość i waga towaru, ? brak konieczności zamawiania całej tony przez klienta (zamówienia już 1 worka opału)   paleciak-ręczny   Na dobry początek franczyzobiorca otrzyma: ? paleciak ręczny do wygodnego przewożenia palet z węglem ? 20 000 ulotek z informacją o Twoim składzie opału, ? 2 duże banery reklamowe, ? atrakcyjne ceny, ? wyłączność terytorialną   Asortyment, który może zaoferować franczyzodawca, a właściciel składu opału swoim klientom ? EKOGROSZEK, przeznaczenie: kotły z podajnikiem ślimakowym, kotły z podajnikiem tłokowym, kuchnie węglowe, piece konwencjonalne ? WĘGIEL ORZECH, przeznaczenie: kotły zasypowe, kuchnie węglowe, piece konwencjonalne, kominki ? WĘGIEL BRUNATNY, przeznaczenie: kuchnie węglowe, piece konwencjonalne, kominki, kotły zasypowe, kotły zgazowujące ? MIAŁ WĘGLOWY, przeznaczenie: kotły z podajnikiem ślimakowym, kotły z podajnikiem tłokowym, piece konwencjonalne ? KULKI MIAŁOWE, przeznaczenie: kotły z podajnikiem tłokowym, kuchnie węglowe, piece konwencjonalne   - Coraz częściej klienci borykają się z brakiem gotówki ? mówi Łukasz Przygoda. ? Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przyszłych współpracowników - oferujemy zakup opału na raty. Co ważne, nasz produkt jest wysokiej jakości. Pochodzi z najlepszych kopalni. Węgiel jest segregowany, suszony, a następnie pakowany w worki i wysyłany bezpośrednio na skład franczyzobiorcy.  

Zarobki

  A na czym zarabia partner sieci franczyzowej? * na węglu - tona węgla już od 460 zł - zysk za tonę * dowóz opału * na życzenie klienta wnoszenie worków do środka * możliwość sprzedaży opału na sztuki już od jednego worka: cena dla klienta - około 17 zł, dla właściciela składu - przebicie dwukrotne   Więcej szczegółów na stronie www.opalworkowany.pl   Fot. materiały powierzone

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.06

Udostępnij artykuł:

Niebo w mieście Niebo w mieście
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem