zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Pomysł na dochodowy biznes - Ecomyjnia parowa pod supermarketem

Według ekspertów analizujących rynek motoryzacyjny w Polsce myjnie parowe to innowacyjne rozwiązania, które sukcesywnie rewolucjonizują tą branżę. Cieszą się także coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców szukających pomysłu na dochodowy biznes. Poza tym ?branża ta odporna jest na wszelkie kryzysy.

Ciągle rosnące zainteresowanie usługą myjni parowych przekłada się na pozyskiwanie wciąż nowych klientów ceniących wygodę i skuteczność usług. Poza tym wciąż rośnie świadomość ekologiczna ludzi. Dzięki zastosowaniu pary zdecydowanie zmniejsza się zużycie wody (ok. 10 litrów/mycie w porównaniu z nawet 200 litrami zużywanymi podczas usługi wykonywanej tradycyjnymi metodami). Nic więc dziwnego, że Polacy coraz częściej i chętniej wybierają myjnię parową niż tradycyjną. Tym bardziej, że z usługi umycia swojego auta mogą skorzystać- przy okazji zakupów i w czasie ich trwania.

Gotowe lokalizacje i zdobycie dotacji

Myjnia parowa pod supermarketem to idealny pomysł na dochodowe przedsięwzięcie. Dla tych, którzy boją się sami rozpocząć taką działalność, idealna będzie opcja franczyzowa. Najlepszym przykładem jest tu polska sieć Ecomyjnia działająca od 2009 roku. Wykorzystuje ona technologię mycia parą i na dzień dzisiejszy posiada ponad 150 punktów - również za granicą. Poza tym planuje dalszą ekspansję, w dużym stopniu dzięki proponowanym partnerom "lokalizacjom pod klucz".

Są to miejsca na parkingach pod najlepszymi sieciami supermarketów.

- Ecomyjnia oferuje swoim partnerom gotowy pomysł na biznes razem z atrakcyjną lokalizacją, gdzie klientów zainteresowanych usługą z pewnością nie zabraknie - zapewnia Michał Borkowski z DetailKing Group - Przyszłym franczyzobiorcom dajemy możliwość skorzystania z 500 gotowych lokalizacji. Klient nie musi się martwić o to, że supermarket nie będzie chciał wypożyczyć części swojego parkingu na potrzeby myjni. Po stronie klienta będą tylko koszty dzierżawy - ok. 1500 ? 2000 zł.

Poza tym sieć pomaga we wszelkiego rodzaju kwestiach technicznych oraz zdobyciu finansowania. Najciekawszą formą są oczywiście dotacje, które można pozyskać dzięki ekologicznemu charakterowi działalności.

- Nasi franczyzobiorcy nie muszą martwić się nie tylko znalezieniem atrakcyjnej lokalizacji, ale i zdobyciem bezzwrotnych dotacji pokrywających koszty inwestycji w 100% - mówi Michał Borkowski.

Dodaje też, że partnerzy mogą liczyć na aktywną politykę marketingową, profesjonalny system szkoleń, atrakcyjne programy rabatowe, wyłączność terytorialną oraz bieżące wsparcie techniczno-merytoryczne.

Co również ważne - ceny myjni i jej wyposażenia w opcji franczyzowej są nawet 10% niższe niż w opcji jej zakupu i prowadzenia na własną rękę. Poza tym niższe są także koszty kosmetyków i akcesoriów.

- Gwarantujemy, że informacja o nowo otwartej myjni błyskawicznie dotrze do klientów - informuje Michał Borkowski. - Oklejony namiot, firmowe ubranie pracownika, ulotki, wizytówki - to wszystko jest w naszej gestii. Poza tym nasi partnerzy nie muszą znać się na danej branży, ani mieć doświadczenia w prowadzeniu myjni. Przeszkolimy ich od podstaw przez co zdobędą odpowiednią wiedzę i umiejętności.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.30

Udostępnij artykuł:

Czy długość szkolenia franczyzobiorcy ma znaczenie Czy długość szkolenia franczyzobiorcy ma znaczenie
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem