zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Pomysł na biznes: biuro nieruchomości

Agent nieruchomości to osoba, która musi zrealizować ważną misję- pomóc klientom w wyborze lokum ich marzeń. To bardzo odpowiedzialne zadanie, wymagające komunikatywności, znajomości podstaw psychologii i profesjonalizmu.

 Takimi cechami charakteryzuje się Łukasz Musiał, właściciel biura nieruchomości "Statua Nieruchomości" w Tczewie i Starogardzie Gdańskim.  

Doskonała znajomość lokalnego rynku

 - W życiu bym nie pomyślał, że będę się zajmował tą tematyką - zdradza Łukasz Musiał. - Znajomy namawiał mnie od dłuższego czasu na spróbowanie swoich sił w nieruchomościach. Całe moje życie zawodowe to praca związana ze sprzedażą, marketingiem oraz finansami. Wykorzystałem nabyte wcześniej doświadczenie i zacząłem odnosić powoli małe sukcesy. Praca w nieruchomościach zaczęła dawać mi ogromną satysfakcję i naprawdę ją polubiłem. Po roku postanowiłem założyć własną agencję i po 7 miesiącach działalności otworzyliśmy dodatkowo biuro w Starogardzie Gdańskim. Biuro Nieruchomości Biuro Nieruchomości "Statua" w Tczewie

Biuro nieruchomości pana Łukasza zajmuje się świadczeniem usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz doradztwem kredytowym. Każdy z agentów specjalizuje się w określonej dziedzinie, dzięki czemu zagwarantowana jest rzetelna obsługę oraz pomoc w doborze najlepszego rozwiązania dla klienta. Oprócz oczywiście wynajęcia lokalu na biuro z dostępem do Internetu, telefonu, faksu, dobrej reklamy, prowadzenia strony internetowej, dobrej relacji z deweloperami, auta i budżetu na paliwo, a także zatrudnieniu doświadczonych pracowników o sukcesie tej branży decyduje profesjonalizm.

- Proponujemy usługi z zakresu: wynajmu, sprzedaży, kupna nieruchomości oraz tematyki finansowo kredytowej - opowiada Łukasz Musiał. - Jesteśmy do dyspozycji aż do momentu finalizacji transakcji, podczas całego procesu wyszukiwania nieruchomości oraz negocjowania warunków umowy. Nasz zespół tworzą mieszkańcy Tczewa i okolic, charakteryzujący się doskonałą znajomością lokalnego rynku. Posiadamy wiedzę i narzędzia, by klienci byli zadowoleni z naszych usług.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.30

Udostępnij artykuł:

Jakie powinno być zaangażowanie franczyzobiorcy w poszukiwaniu lokalu Jakie powinno być zaangażowanie franczyzobiorcy w poszukiwaniu lokalu
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem