zaloguj
PRZEWIŃ

Patent na dobry street food! Stwórz restaurację z Bobby Burgerem.

Bobby Burger to pierwsza w Polsce sieć gastronomiczna typu street food ? nowoczesne, skierowane do młodych ludzi restauracje, które nie tylko podążają za trendami, ale są ich wyznacznikiem.

Spółka dynamicznie się rozwija i poszukuje franczyzobiorców, którzy chcieliby dołączyć do budowania marki stawiającej na wysoką jakoś serwowanego jedzenia i wyjątkowy klimat restauracji. Właścicielom sieci przyświeca motto: REAL FOOD, REAL PEOPLE.

Historia Bobby Burgera zaczęła się w 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych zainspirowanych amerykańską kulturą miejską, postanowiło stworzyć coś zupełnie nowego - food truck'a serwującego burgery mające być opozycją do znanych, niezdrowych fast food'ów.  

Na warszawskich ulicach pojawił się szary samochód, którego przystanki wyznaczała na bieżąco miejska kultura. Trend szybko zyskał na popularności, dzięki czemu już rok później Bobby Burger otworzył pierwszą restaurację oraz stworzył program franczyzowy.

Aktualnie do sieci należy 35 restauracji, a marka ciągle rośnie w siłę. Główną grupą klientów Bobby Burgera są młodzi ludzie, którzy oczekują smacznego posiłku w dobrej cenie. Dodatkowo restauracje BB dają im możliwość zjedzenia w atrakcyjnych i tętniących życiem miejscach, położonych w dogodnych lokalizacjach, otwartych do późnych godzin nocnych. Chcąc utrzymać jak najbliższy kontakt z klientem, mimo otwarcia sieci restauracji Bobby Burger nie zrezygnował z food truck'ów. Są mobilnym nośnikiem reklamy i dzięki nim BB nadal jest obecny tam gdzie "coś się dzieje".

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.15

Udostępnij artykuł:

Jakim kapitałem dysponują osoby chcące rozpocząć działalność franczyzową Jakim kapitałem dysponują osoby chcące rozpocząć działalność franczyzową
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem