zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Paczki, pieczątki, reklama - zakładamy firmę kurierską i poligraficzną

Wciąż można zaobserwować rosnące zapotrzebowanie na usługi kurierskie. Korzystają z nich nie tylko firmy, ale i osoby prywatne. Podstawowym wymaganiem wobec takiej firmy jest wysoka jakość świadczonych przez nią usług, a więc punktualność, brak uszkodzeń przesyłek i elastyczność oferty.

Ship Center to innowacyjna sieć franczyzowa, która specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych usług dla firm oraz klientów indywidualnych. Spółka rozwija sieć sprzedaży w oparciu o placówki własne i franczyzowe.

Załatw wszystko w jednym miejscu

- Firma Ship Center to broker usług kurierskich i poligraficznych, inaczej mówiąc pomagamy naszym klientom w nadawaniu paczek krajowych i międzynarodowych - opowiada Łukasz Osyra, manager zarządzający firmy Ship Center. - Mając w swojej ofercie najbardziej liczące się firmy kurierskie w Polsce jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę do aktualnych potrzeb klienta oraz zagwarantować mu najwyższą jakość obsługi w dobrej cenie. Oczywiście transport możemy organizować bezpośrednio od klienta, tak więc nie ma konieczności, aby za każdym razem przywoził paczki do naszej placówki. Za pomocą naszego portalu każdy klient indywidualny jak i biznesowy może zlecić odbiór paczki i mieć pewność że zostanie odebrana i doręczona w ciągu 24 godzin.

Dodatkowo w placówkach firmy Ship Center klient może zlecić wykonanie wizytówek, pieczątek, gadżetów reklamowych czy tez reklamy zewnętrznej.

Sieć Ship Center to jedna z największych agencji reklamowych w Polsce, która daje możliwość nie tylko wybory najbardziej odpowiedniej reklamy dla klienta, ale również zapewnia najwyższa jakość w niewygórowanej cenie.

- Inaczej mówiąc nasze placówki to jedyne w swoim rodzaju połączenie punktu kurierskiego z agencją reklamową, w której zawsze może liczyć na profesjonalną obsługę i radę specjalistów - zapewnia Łukasz Osyra. - Z racji na coraz większe rozpowszechnienie sklepów internetowych oraz dokonywanych zakupów przez Internet zainteresowanie tego rodzaju usługami cały czas rośnie. Dodatkowo połączenie w jednym miejscu wszystkich usług kilku firm kurierskich daje nam możliwość przystosowania usługi do oczekiwań klienta. Natomiast jeśli chodzi o usługi poligraficzne to oczywiście konkurencja jest obecna na rynku, jednak połączenia i tak szerokiego asortymentu usług pod jednym dachem praktycznie nie ma na naszym rynku, co pozwala nam kompleksowo obsłużyć klienta pod każdym względem.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.32

Udostępnij artykuł:

Franczyza bez cięć odpowiadamy Franczyza bez cięć odpowiadamy
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem