zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Mobilny piec opalany drewnem - pomysł na dochodową pizzerię

Mobilna gastronomia od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców szukających pomysłu na rentowny biznes

Na rynku pojawiają się coraz to nowe rozwiązania przyczep, dzięki którym możemy zaoferować klientom różnorodne i smaczne dania. Wśród tegorocznych nowości dla branży gastronomicznej znalazł się innowacyjny mobilny piec opalany drewnem. Mimo krótkiej obecności na rynku zdążył już obsłużyć jedne z większych imprez w Polsce takich np. jak Google Summer Party.

Mobilny piec opalany drewnem

Mobilny piec Pomysł na biznes i sposób na założenie dochodowej mobilnej pizzerii Mobilna restauracja z tradycyjnie wypiekaną pizzą to gotowy koncept gastronomiczny proponowany przez markę Local Pizza. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na współpracę z firmą, po zakupie mobilnego pieca opalanego drewnem otrzymają kompleksową pomoc w uruchomieniu swojego biznesu. Właściciele konceptu podkreślają, że proponowana przez nich oferta nie opiera się na modelu franczyzy. Każdy klient zupełnie bezpłatnie otrzyma od firmy m.in. gotową, sprawdzoną dokumentację do sanepidu stworzoną na potrzeby pierwszej mobilnej pizzerii. Dzięki temu, że firma nie skupia się tylko na produkcji i sprzedaży swojego produktu, ale na gotowym koncepcie biznesowym, trafia w oczekiwania wszystkich tych, którzy szukają sprawdzonego i dochodowego pomysłu na mobilną działalność. ?Jako producent mobilnego pieca, możemy pozwolić sobie na zapewnienie naszym partnerom wartości dodanej w postaci kompleksowej obsługi, za którą nie pobieramy żadnych opłat ?? mówi Adam Szarwiło krajowy kierownik rozwoju marki Local Pizza. Oferta na mobilną pizzerię idealnie wstrzeliła się w dochodową niszę, dając przedsiębiorcom alternatywę dla food trucków z kawą, burgerami, czy zapiekankami. Nie byłoby to jednak możliwe bez odpowiedniej przyczepy specjalnie przystosowanej do wypieku pizzy. Warto zaznaczyć, że przyczepa z wbudowanym na stałe pełnowymiarowym szamotowym piecem posiada homologację i jest zbudowana z najlepszych komponentów. ?Chcieliśmy stworzyć solidne, trwałe i przede wszystkim bezpieczne rozwiązanie, które przez wiele lat posłuży naszym klientom i pozwoli im odnieść sukces w biznesie? ? mówi Adam Szarwiło z Local Pizza.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.37

Udostępnij artykuł:

Bezpieczny i zdrowy biznes z produktami eko Bezpieczny i zdrowy biznes z produktami eko
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem