zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

LEJDIS STUDIO licencja na idealny biznes dla pań

Jeżeli jesteś już właścicielem studia fitness LEJDIS STUDIO oferuje Tobie nową, licencyjną formę współpracy. Dołączenie do sieci już od 200 zł netto miesięcznie. Zespół stawia na zdrowy styl życia i bycie fit. Łamie wszelkie zasady szablonowego spędzania czasu przez dorosłych - poprzez taniec, pole dance, stretching lub inne formy aktywności.

Zadziwia rewelacyjnymi metodami treningów, których skuteczność potwierdzają tysiące kursantów w całej Polsce.

 

EXOTIC DANCE, BALANCE SKILL I WIELE INNYCH

W ofercie LEJDIS STUDIO znajdziesz: pole dance, stretching, taniec na szpilkach, koła cyrkowe, balance skill - sztuka stania na rękach, exotic dance, PETARDA SZPAGAT (dodatkowo płatna licencja), GYM STRETCH PRO (dodatkowo płatna licencja), BACK RX PRO (dodatkowo płatna licencja).

PARTNERSTWO ZNANEJ MARKI

Obecnie, chcąc podzielić się z wami wiedzą i doświadczeniem oraz pomagać wam w osiągnięciu sukcesu stworzyliśmy ofertę licencyjną dla klubów fitness i szkół tańca. Dzięki niej za niewielkie pieniądze wprowadzisz do swojej firmy nieszablonowe formy zajęć (gimnastyka artystyczna, akrobatyka, balet, hip hop, trampoliny fitness, zajęcia korekcyjne i inne), sygnowane marką LEJDIS STUDIO. Oferta dotyczy również współpracy z najlepszymi tancerzami i instruktorami w kraju, mistrzami świata i Europy w różnorodnych technikach sportu i tańca.  

WSPARCIE PROMOCYJNE

Dzięki uzyskaniu licencji, możesz posługiwać się logotypem LEJDIS STUDIO. Licencja wpłynie na rozpoznawalność Twojej marki - otrzymasz wyjątkową ofertę zajęć i napływ nowych klientów.   Opracowaliśmy standardy pozyskiwania klienta, które nauczą Cię, jak odpowiednio dostosować komunikat dostosowany do wielkości miasta i jak sprawić, by nie zabrakło chętnych na zapisy. Otrzymasz wsparcie promocyjne doświadczonej kadry marketingowej. Udostępnimy także materiały graficzne przydatne do promocji zajęć.

ZAPEWNIENIE CIĄGŁEGO ROZWOJU

Podejmując współpracę licencyjną możesz liczyć na profesjonalne szkolenia pracowników w preferencyjnych cenach. A przecież zadowolenie pracowników przekłada się na zadowolenie klientów.  

ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ LICENCYJNĄ Z LEJDIS STUDIO

Spełnij swoje marzenie o sukcesie.

Zobacz, co otrzymasz, jeśli zdecydujesz się na współpracę z Lejdis Studio.

Na wszystkich etapach kadra służy pomocą oraz radą.Nie bój się zapytać o szczegóły i zasady oferty współpracy licencyjnej. W pakiecie otrzymasz know-how sprzedaży, czyli gotowy przepis na prowadzenie zajęć.

Jesteś zainteresowany/na ? Dowiedz się więcej!  

Koszt miesięcznej opłaty licencyjnej:

  • 200zł (do 4 godz. zajęć tygodniowo)
  • 300zł (5-8 godz. zajęć tygodniowo)
  • 400zł (8-10 godz. zajęć tygodniowo)
  • 500zł (powyżej 10 godz. zajęć tygodniowo)  

Warunki:

Umowa na min. 12 miesięcy Wszystkie kwoty są kwotami netto Płatność raz w miesiącu   Osiągnij sukces razem z Lejdis Studio ! Tel: +48 606 260 789.

Materiały Partnera

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.32

Udostępnij artykuł:

Jaka jest rola osoby wspierającej franczyzobiorcę Jaka jest rola osoby wspierającej franczyzobiorcę
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem