Partner serwisu

Kinderbale - spełnić marzenia dzieci

[tps_header]Coraz większą popularnością cieszy się profesjonalne organizowanie imprez okolicznościowych dla dzieci. Zabiegani rodzice wolą zaufać specjalistom, że zapewnią ich dziecku niezapomniane atrakcje.[/tps_header]

Urodziny, imieniny, Dzień Dziecka, zabawy karnawałowe itp. mogą stać się prawdziwym wydarzeniem - w bajkowej scenerii, w towarzystwie bajkowych postaci, z konkursami, zabawami, występami klowna lub magika.

Bańki, kucyk i magicy

Aby rozkręcić kinderbalowi biznes trzeba się liczyć z kosztami nawet do 100 tys. zł, ale - jak twierdzą osoby działające w tej branży - marże są nawet dwucyfrowe. Należy oczywiście postarać się o swoje biuro i atrakcyjną stronę internetową, ale przede wszystkim zakupić sprzęt grający, nagłośnienie (ok. 10-15 tys. zł) i akcesoria. Przydatne jest także auto dostawcze, którym przewieziemy rekwizyty i sprzęt. Ważny jest też sprzklownęt dla animatorów- najlepiej byłoby, gdyby uszyła go zaprzyjaźniona krawcowa. Nowe z hurtowni kosztują ok. 100 - 170 zł.

Jeśli właściciel kiepsko radzi sobie z magicznymi sztuczkami musi znaleźć pracowników. Przyjmuje się, że na pięcioro dzieci przypada jeden animator. Dobrze, gdyby były to osoby, które lubią i potrafią zabawić dzieci grami odpowiednimi dla ich wieku, np. absolwentki pedagogiki o specjalności przedszkolnej, absolwentka charakteryzacji teatralnej. Pracują oni na umowę o dzieło.

Warto też zaangażować znajomego informatyka, który zajmie się stroną internetową, pozycjonowaniem oraz projektami logo i wizytówek. Nie ominie nas jednak zatrudnienie gościa "specjalnego" - pana robiącego bańki, kucyka w imprezach plenerowych. Jak podpowiadają jednak osoby z branży - czasami wystarczy zatrudnić kuzyna, studenta chemii lub fizyki, który zaprezentuje proste i bezpieczne, acz efektowne doświadczenia.  

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły

Edukido - zajęcia edukacyjne z klockami