zaloguj

Kinderbale - spełnić marzenia dzieci

[tps_header]Coraz większą popularnością cieszy się profesjonalne organizowanie imprez okolicznościowych dla dzieci. Zabiegani rodzice wolą zaufać specjalistom, że zapewnią ich dziecku niezapomniane atrakcje.[/tps_header]

Urodziny, imieniny, Dzień Dziecka, zabawy karnawałowe itp. mogą stać się prawdziwym wydarzeniem - w bajkowej scenerii, w towarzystwie bajkowych postaci, z konkursami, zabawami, występami klowna lub magika.

Bańki, kucyk i magicy

Aby rozkręcić kinderbalowi biznes trzeba się liczyć z kosztami nawet do 100 tys. zł, ale - jak twierdzą osoby działające w tej branży - marże są nawet dwucyfrowe. Należy oczywiście postarać się o swoje biuro i atrakcyjną stronę internetową, ale przede wszystkim zakupić sprzęt grający, nagłośnienie (ok. 10-15 tys. zł) i akcesoria. Przydatne jest także auto dostawcze, którym przewieziemy rekwizyty i sprzęt. Ważny jest też sprzklownęt dla animatorów- najlepiej byłoby, gdyby uszyła go zaprzyjaźniona krawcowa. Nowe z hurtowni kosztują ok. 100 - 170 zł.

Jeśli właściciel kiepsko radzi sobie z magicznymi sztuczkami musi znaleźć pracowników. Przyjmuje się, że na pięcioro dzieci przypada jeden animator. Dobrze, gdyby były to osoby, które lubią i potrafią zabawić dzieci grami odpowiednimi dla ich wieku, np. absolwentki pedagogiki o specjalności przedszkolnej, absolwentka charakteryzacji teatralnej. Pracują oni na umowę o dzieło.

Warto też zaangażować znajomego informatyka, który zajmie się stroną internetową, pozycjonowaniem oraz projektami logo i wizytówek. Nie ominie nas jednak zatrudnienie gościa "specjalnego" - pana robiącego bańki, kucyka w imprezach plenerowych. Jak podpowiadają jednak osoby z branży - czasami wystarczy zatrudnić kuzyna, studenta chemii lub fizyki, który zaprezentuje proste i bezpieczne, acz efektowne doświadczenia.  

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 2.97

Udostępnij artykuł:

Jakim kapitałem dysponują osoby chcące rozpocząć działalność franczyzową Jakim kapitałem dysponują osoby chcące rozpocząć działalność franczyzową
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem