zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

XEROMATIC - Agencja Reklamowa & Drukarnia ON-LINE

XEROMATIC to nowoczesna forma współpracy oparta o autorski model know-how, w której wykorzystując potencjał Internetu i ponad 11 letnie doświadczenie w branży daje możliwość otwarcia własnej agencji reklamowej wspartej systemem drukarni on-line, studia graficznego i konsultingu.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • jak zadbać o wzrost swojego biznesu w oparciu o franczyzę sprawdź tutaj.
  • jak poznać inne pomysły na biznes sprawdź tutaj.

Główną ideą marki jest zbudowanie największej w Polsce sieci Agencji Reklamowych wspartych systemem drukarni on-line.

100% prowizji dla franczyzobiorcy

- Dziś praktycznie w każdej miejscowości powiatowej w Polsce jest agencja reklamowa/drukarnia - mówi Konrad Waszczyk, ... - Xeromatic odwraca konwencjonalny system prowadzenia agencji opartej o punkt/lokal, w którym to my wychodzimy do Klienta. Dzięki takiej strategii Partner może działać mobilnie i nie ma konieczności posiadania lokalu i kosztów wynajmu z nim związanych. Mamy w tym spore doświadczenie - aż 11 lat na polskim rynku. Taki model testowaliśmy już od 2006 roku, a od 2012 wprowadziliśmy go w innej sieci, gdzie z powodzeniem udało się go wdrożyć, zastosować i sprawdzić z pozytywnym wynikiem.

Partner Xeromatic staje się w tym biznesie opiekunem Klienta - jest do jego pełnej dyspozycji. Dzięki wszechobecnemu dostępowi do Internetu można dziś w siedzibie Klienta zaprezentować produkty, projekt i wykonać kalkulację z poziomu tableta.

- Jeszcze 5-6 lat temu było to nieosiągalne - kontynuuje Konrad Waszczyk. - Głównym założeniem biznesowym jest zamówienie produktu przez naszych Partnerów bezpośrednio u producenta. Dzięki temu niwelujemy pojęcie pośrednika, a Partner ma wyprodukowany produkt  w cenie producenta. My jako operator marki nie pobieramy prowizji a jedynie opłatę marketingową w wysokości 399 zł netto miesięcznie. To uczciwy układ - partner ma 100% prowizji dla siebie.

Rynek zbytu zapewniony Firma posiada już sporą sieć opartą o inny produkt - FREE TV Bezpłatną Gazetę z Programem TV, Portal Filmowy i Aplikację Mobilną z Kuponami Rabatowymi. Obecnie sieć ta liczy około 50 miejscowości, w których działa. Te doświadczenia dają lepszy start i wiedzę, jak budować sieć w Polsce.

Xeromatic ma już 5 jednostek własnych i 6 punktów partnerskich. Mimo, że jest już połowa 2017 roku ambitnym planem jest otwarcie kolejnych 10 punktów do końca roku.

- Szukamy Partnerów w całym kraju - informuje Konrad Waszczyk. - Każda miejscowość powiatowa to dla nas i naszych partnerów potencjalny rynek działania. W ramach naszej sieci Partner otrzymuje wyłączność na cały powiat w ramach jednej licencji, ale dla ambitnych jest możliwość posiadania kilku powiatów pod swoją licencją. Koncept sprawdzi się w każdej większej miejscowości gdzie są firmy, a jak wiemy w każdej miejscowość w Polsce firmy są... więc rynek zbytu zapewniony. Reklama dźwignią handlu! Mamy towar, produkty i usługi dla każdej firmy: od kwiaciarni, warsztatu samochodowego, sklepu po lekarza, prawnika a nawet Urząd Miasta i Gminy.

Zwrot z inwestycji już po ok. 3 m-cach

Inwestycja w Xeromatic to niecałe 9900 zł netto + program graficzny Corel Draw za około 300 zł netto. W tej kwocie Partner otrzymuje wszelkie niezbędne narzędzia do prowadzenia agencji wspartej systemem drukarni online.

Firma zapewnia szkolenie, materiały na start, tablet, foldery reklamowe, wizytówki i know-how prowadzenia biznesu.

W pogotowiu czeka też na Partnera studio graficzne i wsparcie konsultingowe 24 h-7 dni w tygodniu.

W trakcie współpracy firma pobiera jedynie opłatę marketingową w wysokości 399 zł netto miesięcznie.

Możliwość uzyskania zwrotu z inwestycji / rentowności biznesu można osiągnąć już nawet w okresie 3 miesięcy.

Wszystko uzależnione jest od poświęconego czasu i zaangażowania przyszłego Partnera. Start biznesu nawet już w 30 dni od podpisania umowy!

Na czym będą zarabiać franczyzobiorcy?

- Nasi Partnerzy będą mogli zarabiać na sprzedaży produktów poligraficznych: wizytówek, ulotek, banerów, plakatów itp oraz usług projektów graficznych, tworzenia stron www, kampanii na Facebooku czy Google - odpowiada Konrad Waszczyk. - Łącznie kilkadziesiąt produktów w kilkuset konfiguracjach. Obecnie tylko Xeromatic daje takie rozwiązanie z takim systemem współpracy i takiej kwocie inwestycji.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy od razu do kontaktu telefonicznego. Po co pisać emaile i tracić czas. Czas to pieniądz... Czekamy na telefony i zapraszamy na spotkanie do drukarni w Sosnowcu na prezentację możliwości druku.  

Dane kontaktowe:

www.xeromatic.pl

e-mail: wspolpraca@xeromatic.pl

Osoba do kontaktu dla Partnerów zainteresowanych współpracą:

Piotr Stefański tel. 500 457 723    

Materiały Partnera

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.39

Udostępnij artykuł:

Yasumi z japońską filozofią pielęgnacji Yasumi z japońską filozofią pielęgnacji
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem