Partner serwisu

XEROMATIC - Agencja Reklamowa & Drukarnia ON-LINE

XEROMATIC to nowoczesna forma współpracy oparta o autorski model know-how, w której wykorzystując potencjał Internetu i ponad 11 letnie doświadczenie w branży daje możliwość otwarcia własnej agencji reklamowej wspartej systemem drukarni on-line, studia graficznego i konsultingu.

Główną ideą marki jest zbudowanie największej w Polsce sieci Agencji Reklamowych wspartych systemem drukarni on-line.

100% prowizji dla franczyzobiorcy

- Dziś praktycznie w każdej miejscowości powiatowej w Polsce jest agencja reklamowa/drukarnia - mówi Konrad Waszczyk, ... - Xeromatic odwraca konwencjonalny system prowadzenia agencji opartej o punkt/lokal, w którym to my wychodzimy do Klienta. Dzięki takiej strategii Partner może działać mobilnie i nie ma konieczności posiadania lokalu i kosztów wynajmu z nim związanych. Mamy w tym spore doświadczenie - aż 11 lat na polskim rynku. Taki model testowaliśmy już od 2006 roku, a od 2012 wprowadziliśmy go w innej sieci, gdzie z powodzeniem udało się go wdrożyć, zastosować i sprawdzić z pozytywnym wynikiem.

Partner Xeromatic staje się w tym biznesie opiekunem Klienta - jest do jego pełnej dyspozycji. Dzięki wszechobecnemu dostępowi do Internetu można dziś w siedzibie Klienta zaprezentować produkty, projekt i wykonać kalkulację z poziomu tableta.

- Jeszcze 5-6 lat temu było to nieosiągalne - kontynuuje Konrad Waszczyk. - Głównym założeniem biznesowym jest zamówienie produktu przez naszych Partnerów bezpośrednio u producenta. Dzięki temu niwelujemy pojęcie pośrednika, a Partner ma wyprodukowany produkt  w cenie producenta. My jako operator marki nie pobieramy prowizji a jedynie opłatę marketingową w wysokości 399 zł netto miesięcznie. To uczciwy układ - partner ma 100% prowizji dla siebie.

Rynek zbytu zapewniony Firma posiada już sporą sieć opartą o inny produkt - FREE TV Bezpłatną Gazetę z Programem TV, Portal Filmowy i Aplikację Mobilną z Kuponami Rabatowymi. Obecnie sieć ta liczy około 50 miejscowości, w których działa. Te doświadczenia dają lepszy start i wiedzę, jak budować sieć w Polsce.

Xeromatic ma już 5 jednostek własnych i 6 punktów partnerskich. Mimo, że jest już połowa 2017 roku ambitnym planem jest otwarcie kolejnych 10 punktów do końca roku.

- Szukamy Partnerów w całym kraju - informuje Konrad Waszczyk. - Każda miejscowość powiatowa to dla nas i naszych partnerów potencjalny rynek działania. W ramach naszej sieci Partner otrzymuje wyłączność na cały powiat w ramach jednej licencji, ale dla ambitnych jest możliwość posiadania kilku powiatów pod swoją licencją. Koncept sprawdzi się w każdej większej miejscowości gdzie są firmy, a jak wiemy w każdej miejscowość w Polsce firmy są... więc rynek zbytu zapewniony. Reklama dźwignią handlu! Mamy towar, produkty i usługi dla każdej firmy: od kwiaciarni, warsztatu samochodowego, sklepu po lekarza, prawnika a nawet Urząd Miasta i Gminy.

Zwrot z inwestycji już po ok. 3 m-cach

Inwestycja w Xeromatic to niecałe 9900 zł netto + program graficzny Corel Draw za około 300 zł netto. W tej kwocie Partner otrzymuje wszelkie niezbędne narzędzia do prowadzenia agencji wspartej systemem drukarni online.

Firma zapewnia szkolenie, materiały na start, tablet, foldery reklamowe, wizytówki i know-how prowadzenia biznesu.

W pogotowiu czeka też na Partnera studio graficzne i wsparcie konsultingowe 24 h-7 dni w tygodniu.

W trakcie współpracy firma pobiera jedynie opłatę marketingową w wysokości 399 zł netto miesięcznie.

Możliwość uzyskania zwrotu z inwestycji / rentowności biznesu można osiągnąć już nawet w okresie 3 miesięcy.

Wszystko uzależnione jest od poświęconego czasu i zaangażowania przyszłego Partnera. Start biznesu nawet już w 30 dni od podpisania umowy!

Na czym będą zarabiać franczyzobiorcy?

- Nasi Partnerzy będą mogli zarabiać na sprzedaży produktów poligraficznych: wizytówek, ulotek, banerów, plakatów itp oraz usług projektów graficznych, tworzenia stron www, kampanii na Facebooku czy Google - odpowiada Konrad Waszczyk. - Łącznie kilkadziesiąt produktów w kilkuset konfiguracjach. Obecnie tylko Xeromatic daje takie rozwiązanie z takim systemem współpracy i takiej kwocie inwestycji.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy od razu do kontaktu telefonicznego. Po co pisać emaile i tracić czas. Czas to pieniądz... Czekamy na telefony i zapraszamy na spotkanie do drukarni w Sosnowcu na prezentację możliwości druku.  

Dane kontaktowe:

www.xeromatic.pl

e-mail: wspolpraca@xeromatic.pl

Osoba do kontaktu dla Partnerów zainteresowanych współpracą:

Piotr Stefański tel. 500 457 723    

Materiały Partnera

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły

BERGMEN® - Zapraszamy do współpracy