zaloguj
PRZEWIŃ

Telefon, też chce być modny...czyli jak zarobić w branży GSM

Chyba już nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez telefonu komórkowego. Nadrzędna funkcja komórki jest nam doskonale znana, ale oprócz funkcjonalności jest również...estetyka. Akcesoria do telefonów zmieniają się jak w kalejdoskopie. Dziś możesz ubrać swój telefon w azteckie barwy. Jutro natomiast zrobić dedykowane tylko Tobie etui z Twoim domowym pupilem, mruczusiem o wdzięcznej nazwie "Łatek".

Telefon ubrany, również musi być naładowany, a słuchaweczki, szkiełka, żeby telefon się nie zarysował... Całe to zaplecze do telefonu, to codzienność naszego życia. Odpowiadając na potrzeby rynkowe, Telakces.com działa i rozkwita w branży GSM.

Stabilny i solidny partner biznesowy

Prawie 100 punktów w Polsce, sieć zadowolonych Franczyzobiorców i rzesza wiernych Klientów dają Telakces.com ustabilizowaną pozycję na rynku polskim. Spółka została założona w 2011, a już niebawem będzie świętować setne otwarcie swojego sklepu.

Działalność Telakces.com obejmuje sprzedaż akcesoriów GSM, usługi i produkty VIRGIN MOBILE, sprzedaż telefonów komórkowych i serwis pogwarancyjny. Jej strategicznym partnerem jest VIRGIN MOBILE w Polsce, z którym otwiera nowe punkty i podejmuje wspólne działania marketingowe.

Dzięki sile marki, poszerzaniu asortymentu i podnoszeniu jakości oferowanych usług Telakces.com jest również stabilnym i solidnym partnerem biznesowym. Dobry Pomysł na Biznes

Prezes Zarządu Telakces.com - Michał Skowronek

- Nie ograniczamy się jedynie do polskiego rynku. Dynamika naszej branży sprawia, że nasze sklepy powstają  również w Czechach i Norwegii. Planujemy także otworzyć się na kolejne rynki zagraniczne. To bardzo dobra koniunktura dla branży GSM. Dlatego poszukujemy nowych Franczyzobiorców, którzy w sprawdzony przez nas sposób będą prowadzić skutecznie salony z akcesoriami GSM w najlepszych lokalizacjach. Nasi Franczyzobiorcy mają dużą swobodę w podejmowaniu decyzji biznesowych, Telakces.com służy wiedzą i wsparciem - mówi prezes Telakces.com, Michał Skowronek.

Telakces.com, w odpowiedni sposób dobiera swoich franczyzobiorców. Przede wszystkim stawia na chęć rozwijania biznesu, przedsiębiorczość i umiejętność w zarządzaniu oraz motywowaniu zespołem. Niezaprzeczalnym atutem jest znajomość branży GSM i konsekwencja w działaniu.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.48

Udostępnij artykuł:

Czym jest franczyza Czym jest franczyza
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem