zaloguj
PRZEWIŃ

Telefon, też chce być modny...czyli jak zarobić w branży GSM

Chyba już nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez telefonu komórkowego. Nadrzędna funkcja komórki jest nam doskonale znana, ale oprócz funkcjonalności jest również...estetyka. Akcesoria do telefonów zmieniają się jak w kalejdoskopie. Dziś możesz ubrać swój telefon w azteckie barwy. Jutro natomiast zrobić dedykowane tylko Tobie etui z Twoim domowym pupilem, mruczusiem o wdzięcznej nazwie "Łatek".

Telefon ubrany, również musi być naładowany, a słuchaweczki, szkiełka, żeby telefon się nie zarysował... Całe to zaplecze do telefonu, to codzienność naszego życia. Odpowiadając na potrzeby rynkowe, Telakces.com działa i rozkwita w branży GSM.

Stabilny i solidny partner biznesowy

Prawie 100 punktów w Polsce, sieć zadowolonych Franczyzobiorców i rzesza wiernych Klientów dają Telakces.com ustabilizowaną pozycję na rynku polskim. Spółka została założona w 2011, a już niebawem będzie świętować setne otwarcie swojego sklepu.

Działalność Telakces.com obejmuje sprzedaż akcesoriów GSM, usługi i produkty VIRGIN MOBILE, sprzedaż telefonów komórkowych i serwis pogwarancyjny. Jej strategicznym partnerem jest VIRGIN MOBILE w Polsce, z którym otwiera nowe punkty i podejmuje wspólne działania marketingowe.

Dzięki sile marki, poszerzaniu asortymentu i podnoszeniu jakości oferowanych usług Telakces.com jest również stabilnym i solidnym partnerem biznesowym. Dobry Pomysł na Biznes

Prezes Zarządu Telakces.com - Michał Skowronek

- Nie ograniczamy się jedynie do polskiego rynku. Dynamika naszej branży sprawia, że nasze sklepy powstają  również w Czechach i Norwegii. Planujemy także otworzyć się na kolejne rynki zagraniczne. To bardzo dobra koniunktura dla branży GSM. Dlatego poszukujemy nowych Franczyzobiorców, którzy w sprawdzony przez nas sposób będą prowadzić skutecznie salony z akcesoriami GSM w najlepszych lokalizacjach. Nasi Franczyzobiorcy mają dużą swobodę w podejmowaniu decyzji biznesowych, Telakces.com służy wiedzą i wsparciem - mówi prezes Telakces.com, Michał Skowronek.

Telakces.com, w odpowiedni sposób dobiera swoich franczyzobiorców. Przede wszystkim stawia na chęć rozwijania biznesu, przedsiębiorczość i umiejętność w zarządzaniu oraz motywowaniu zespołem. Niezaprzeczalnym atutem jest znajomość branży GSM i konsekwencja w działaniu.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.50

Udostępnij artykuł:

Bezpieczny i zdrowy biznes z produktami eko Bezpieczny i zdrowy biznes z produktami eko
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem