zaloguj
PRZEWIŃ

Szukasz franczyzy do 10 000 zł Koniecznie przeczytaj ten artykuł

Chciałbyś skorzystać z jakiejś opcji franczyzowej, ale jeszcze nie masz sprecyzowanego pomysłu? A może dysponujesz niewielkimi środkami na początek? Przeczytaj ten artykuł, może Ci pomożemy.

Wielu potencjalnych franczyzobiorców zadaje sobie pytanie, czy jest możliwe założenie firmy w systemie franczyzowym dysponując "jedynie" 10 000 zł?

Okazuje się, że tak, chociaż trzeba pamiętać, że im tańszy biznes, tym więcej zadań spada na właściciela - niewielki wkład finansowy przekłada się na więcej pracy i więcej zaangażowania.

Prezentujemy 10 przykładów biznesów franczyzowych, których wkład własny nie przekracza 10 000 zł.

Licencja 990 zł - Franczyza Internetowa Biura Podróży Wadi

Jest to skuteczna w działaniu, bo sprawdzona już od kilku lat forma współpracy w zakresie sprzedaży swoich własnych usług turystycznych takich jak: wizy, ubezpieczenia, bilety, wycieczki, wyprawy oraz wielu innych touroperatorów przy zastosowaniu niewielkich kosztów i elastycznego czasu pracy z zastosowaniem Internetu.

Licencja franczyzy WADI to koszt: 990 zł na 5 lat! (czyli: po 198 zł za każdy rok). Franczyzobiorca odprowadza tylko opłatę co miesiąc za działanie poprawne systemu: 150 zł.

Zysk wypracowany przez Franczyzobiorcę to 100%, które należy do niego! Chcesz? - pracujesz i zarabiasz. Nie chcesz? - nie pracujesz i zarobku nie ma. I tak naprawdę nie trzeba się martwić o całe zaplecze techniczne, umowy, serwery...

Pierwsza umowa na 12 miesięcy z późniejszą możliwością przedłużania o 5 lat. Nie martwisz się o sprawy techniczne. Nie musisz myśleć o drogim lokalu w centrum miasta.

Masz wsparcie techniczne, możliwość zakupu sprzętu używanego, ale nie drogiego. No i cały zysk jaki wypracujesz jest tylko i wyłącznie: Twój.

Licencja: 1800 zł netto - Wydawnictwo Modry Słoń

Firma zajmuje się wydawaniem personalizowanych bajek dla dzieci. Każde dziecko może stać się ich bohaterem i wymienione będzie tam z imienia i nazwiska. W ofercie wydawnictwa m.in: edukacyjne książeczki dla dzieci, gry logiczne krecik, książki personalizowane, a także zabawki edukacyjne dla dzieci.

Wymagania wobec franczyzobiorców są naprawdę przyjazne dla biorcy. Wystarczy mieć komputer i czarno-białą drukarkę laserową. Nie trzeba wynajmować ani specjalnego pomieszczenia, ani pożyczać w banku ogromnej kwoty na inwestycję. Drukować można we własnym domu. Składanie książek jest bardzo łatwe.

A koszt inwestycji przystępny. Wydawnictwo ustaliło cenę pojedynczej licencji na rynek polski na 1800 zł (netto). Biorca musi zainwestować również w zakup półproduktów do produkcji bajek: ilustracji i okładek - przy podpisaniu umowy minimalnie 120 sztuk, przy kolejnych zamówieniach min. 60 sztuk lub ich wielokrotność.

Pakiet startowy: 3 900 zł - Cogdziekiedy.info.pl

To platforma regionalnych portali informacyjnych w miastach powiatowych, na których zamieszczane są informacje, w formie kalendarza, o tym co, gdzie i kiedy wydarzy się w danym powiecie.

Stworzenie portalu od podstaw, zdobycie doświadczenia i wiedzy potrzebnej, aby stać się liderem medialnym w swoim powiecie to proces trwający latami i pochłaniający dziesiątki tysięcy złotych. Przystępując do tej platformy już w kilkanaście dni możesz wystartować z produktem najwyższej jakości przy minimalnym wkładzie finansowym.

Bardzo istotne jest to, że do prowadzenia portalu informacyjnego nie potrzeba zespołu współpracowników (handlowców, dziennikarzy, reporterów, informatyka, grafika).

Przewidywany koszt inwestycji to 3 9 000 zł + VAT (miasto + powiat) przyłączenie do sieci/pakiet startowy. Abonament miesięczny - 299 zł + VAT.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.19

Udostępnij artykuł:

Animator w bawialni – opieka, bezpieczeństwo i niezapomniana zabawa Animator w bawialni – opieka, bezpieczeństwo i niezapomniana zabawa
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem