zaloguj
PRZEWIŃ

Sklep Reklamowy - jedyna sieciowa Agencja Reklamowa w Polsce

System franczyzowy stworzony na bazie ponad dwudziestoletniego doświadczenia, świetnej jakości produktów i usług, atrakcyjnej ceny, terminowości oraz sieci sprawdzonych kontaktów biznesowych!!!

Długopisy, kubki termiczne, torby, parasole, smycze, ulotki, plakaty, wizytówki - wszystko z logo własnej firmy. To nie tylko znakomita promocja własnej marki, ale także miłe upominki dla klientów czy partnerów biznesowych.

Coraz więcej firm decyduje się właśnie na takie atrakcyjne "wartości dodane". To genialne rozwiązania wizerunkowe. Materiały reklamowe wspierają więc i poprawiają efektywność działań marketingowych każdej firmy. I tu pojawia się szansa na założenie własnego biznesu - Sklepu Reklamowego, jedynej sieciowej Agencji Reklamowej w naszym kraju.

Szybki zwrot z inwestycji

Przygotowuje ona dla swoich klientów m.in. gadżety reklamowe, ale także wykonuje usługi poligraficzne, projekty reklam, stron internetowych oraz reklamę zewnętrzną.

- Planujemy otwarcie oddziałów na terenie całej Polski oraz ekspansję rynków zagranicznych. - mówi Kamil Wollszleger ze Sklepu Reklamowego.pl - Firma działa w Polsce, a od 2014 r. także w Niemczech. Dzięki utrzymywaniu najwyższych standardów obsługi klienta oraz oferowanych produktów i usług jesteśmy bardzo pozytywnie oceniani przez konsumentów, a także partnerów biznesowych. Coraz większa rozpoznawalność pozwala z optymizmem patrzeć na dynamiczny rozwój sieci. Dewiza firmy to "Czas, jakość, cena".

Sklep Reklamowy powstał w 2007 roku w Szczecinie jako agencja internetowa. Rosnąca liczba zleceń wymogła jednak na właścicielach kolejne decyzje. Wkrótce powstała pierwsza stacjonarna placówka, natomiast w 2013 r. firma weszła w system franczyzowy.

Zamówienia składane są bezpośrednio w oddziałach agencji lub za pośrednictwem strony internetowej, skąd zamówienie trafia do franczyzobiorcy z danego regionu. Wyłączność terytorialna jest ustanawiana automatycznie w miastach do 50 tysięcy mieszkańców. W pozostałych przypadkach to kwestia indywidualnych rozmów z potencjalnym franczyzobiorcą.

Franczyzobiorca nie musi posiadać wiedzy i doświadczenia. Nauczymy go wszystkiego, zapewniając pełne wsparcie operacyjne, marketingowe, szkoleniowe, logistyczne i finansowe.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.17

Udostępnij artykuł:

Bez cięć o franczyzie Bez cięć o franczyzie
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem