zaloguj
PRZEWIŃ

Otwieramy sklep z odzieżą i obuwiem sportowym

Podstawowe założenia systemu franczyzowego MIG

Strategia działania została opracowana przez MIG i opiera się na długoletnim doświadczeniu zdobytym na rynku polskim. Priorytety tej operacji obejmują systematyczny rozwój sieci własnej jak i franczyzowej, przy założeniu maksymalnej zyskowności sklepów należących do sieci 50 style. 

System franczyzowy MIG, w ramach którego zorganizowana została sieć 50 style, jest typowym, modelem depozytowym. Istotą takiej formy współpracy jest buty,klasyka,feewear-tenese,124048903-big_listzapewnienie potencjalnemu franczyzobiorcy sprawdzonego konceptu działania wraz z niezbędnym zatowarowaniem, przy jednoczesnym ograniczeniu ponoszonych przez niego kosztów.

W modelu tym, współpraca opiera się na założeniu, że franczyzobiorca jest w stanie pozyskać odpowiedni lokal użytkowy, dostosowuje lokal do standardów wizerunkowych obowiązujących w sieci 50 style, nie musi posiadać kapitału na zatowarowanie sklepu - pełny depozyt towarowy.

Ponadto posiada środki w wysokości minimum 180 tys zł netto (nie licząc adaptacji budowlanej lokalu).

- Kładziemy nacisk na rozwój sieci na terenie Polski południowo-zachodniej przede wszystkim województwa: śląskie, opolskie, dolnośląskie, małopolskie, lubuskie - dodaje Dariusz Kozorowski.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.21

Udostępnij artykuł:

Jaki lokal jest najlepszy na start Jaki lokal jest najlepszy na start
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem