zaloguj
PRZEWIŃ

Otwieramy sklep z odzieżą i obuwiem sportowym

Korzyści dla franczyzobiorców

Oferta franczyzowa 50 style została przygotowana z myślą o partnerach biznesowych prowadzących działalność handlowo-usługową oraz wszystkich poszukujących dopiero własnej specjalizacji biznesowej posiadających odpowiednie zabezpieczenie finansowe.

- Korzyści ze współpracy z Marketing Investment Group S.A. to pełny depozyt towarowy, uwzględniający specyfikę i potencjał lokalnego rynku sprzedaży, możliwość korzystania ze znaku 50 style, możliwość korzystania z wypracowanego przez lata doświadczenia w sprzedaży detalicznej know-how MIG GROUP, korzystną prowizję od uzyskanego obrotu, możliwość korzystania z doświadczenia i siły najlepszych światowych marek - wymienia Dariusz Kozorowski. - Grupa MIG delegując do obsługi projektu 50 style wykwalifikowaną kadrę managerską zapewnia DSC_0758swoim partnerom kompleksowe wsparcie w zakresie wyboru lokalizacji i analizy opłacalności przedsięwzięcia, projektu aranżacji i wyposażenia sklepu, analiz i alokacji towaru, obsługi marketingowej (pakiet startowy, centralne przygotowanie materiałów wizerunkowych, planowanie i organizacja akcji promocyjnych, obsługa strony www), organizacji sprzedaży (promocje, wyprzedaże), doradztwa VM, obsługi IT i systemu sprzedażowego, wdrożenia standardów obsługi klienta i systemu zarządzania w sklepach.

Dodatkowo dla wszystkich partnerów zaplanowano szkolenia w zakresie: systemu IT, produktowe, procedur związanych z prowadzeniem sklepu i zarządzania personelem, standardów obsługi klienta i technik sprzedaży, visual merchandisingu.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.21

Udostępnij artykuł:

Jak odróżnić, źle zorganizowane szkolenia od dobrze zorganizowanych Jak odróżnić, źle zorganizowane szkolenia od dobrze zorganizowanych
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem