zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Pomysł na biznes - sklep ze sprzętem sportowym

Jeśli szukasz sposobu na własny biznes, bezpiecznej inwestycji w swoją przyszłość a do tego znasz i cenisz markę hummel to ta oferta jest dla Ciebie idealna. Hummel Polska oferuje możliwość rozpoczęcia własnej działalności lub jej rozszerzenia na bardzo dobrych warunkach franczyzy.

Nie ponosisz żadnych opłat licencyjnych bądź franczyzowych. Zamiast tego, firma zapewnia zaplecze w postaci dwóch magazynów, pełną pomoc przedstawicieli handlowych i zindywidualizowane wsparcie marketingowe.

Od dziesięcioleci na polskim rynku

Założony w 1923 roku, w Hamburgu (Niemcy) - Hummel ma długą tradycję w projektowaniu innowacyjnego sprzętu sportowego. Jako pierwszy wprowadził korki piłkarskie. Stał się też wiodącą marką dla piłki ręcznej. Od dziesiątek lat współpracuje z najlepszymi projektantami i sportowcami, podnosząc swoją wiedzę na temat sprzętu i pomagając użytkownikom w odnoszeniu coraz większych sukcesów. hummel Polska oferuje szeroki zakres produktów dla piłki nożnej, piłki ręcznej, fitnessu, do biegania lub po prostu - do codziennego użytku. Kilka razy do roku prezentuje nową kolekcję ubrań dla mężczyzn, kobiet i dzieci.

Firma posiada wszystko czego potrzebuje sportowiec - od niezbędnej do aktywności fizycznej, odpowiedniej bielizny po koszulki, spodenki oraz innowacyjną odzież termoaktywną. Z sukcesami miesza nowoczesność ze stylami retro - elegancje ze sportem lub stylem ulicznym.

- Nasza marka od dziesięcioleci jest obecna na polskim rynku - mówi Przemysław Durlik z Communications Team hummel Polska. - Jesteśmy liderem na krajowym rynku piłki ręcznej; popularne chevrony widać na strojach zawodników począwszy od rozgrywek szkolnych po profesjonalne rozgrywki seniorów. hummel Polska rozpoczynając współpracę z takimi klubami jak Korona Kielce, Effector, Developres Rzeszów czy GKS Tychy wkracza na nowe rynki i otwiera nowy rozdział w historii naszej marki. hummel Polska jest gwarantem jakości o niemal stu letniej tradycji, jakości, która rok w rok jest poddawana ekstremalnej próbie wytrzymałości na parkietach naszej koronnej dyscypliny - piłki ręcznej.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.30

Udostępnij artykuł:

Jaka jest rola osoby wspierającej franczyzobiorcę Jaka jest rola osoby wspierającej franczyzobiorcę
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem