zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Pomysł na biznes: Otwieramy myjnię tunelową

IMO to największa na świecie niezależna sieć myjni tunelowych, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Cechą charakterystyczną myjni tunelowych jest zwiększona szybkość mycia i przepustowość w stosunku do typowych myjni automatycznych, a także wysoka jakość mycia i pielęgnacji pojazdu oraz doskonały efekt suszenia.

 Rynek myjni samochodowych w Polsce wciąż rośnie, ale niestety niska jakość usług i nie spełnianie oczekiwań klientów eliminuje większość rynkowych rywali. Dlatego szansą na utrzymanie się na rynku jest zaufanie klientów, rzetelność i dobra, znana już marka. Poza tym, inwestycja zwraca się już po kilku miesiącach.  

Unikalne preparaty i system mycia aut

W Polsce na jedną myjnię przypada około 10 tys. mieszkańców. Obserwuje się wyraźny wzrost popytu na usługi myjni. Według ekspertów mało wykorzystane są lokalizacje w małych miejscowościach i przy centrach handlowych.  

Firma IMO poszukuje osób posiadających dobrze zlokalizowane działki z dobrym dojazdem, na których IMO Polska, wybuduje myjnie i odda do prowadzenia Operatorowi. Całość kosztów związanych z dzierżawą nieruchomości, opłatami za media leży po stronie Imo Polska.  

- Nasz system zakłada Umowę pomiędzy operatorem a IMO Polska, gdzie praktycznie całość kosztów inwestycji jest po stronie IMO Polska - zapewnia Bartosz Klimek, Country Manager. Osoba chcąca prowadzić myjnię jako Operator 20160411_165111musi wykazać się dużym zaangażowaniem, pracowitością i chęcią działania zgodnie z wytycznymi sieci.  

Myjnie Tunelowe IMO POLSKA charakteryzują się ponadprzeciętna jakością mycia a to co je w szczególności wyróżnia to usługa mycia wstępnego, która to jest częścią działalności Operatora prowadzącego myjnię. Unikalne preparaty oraz system mycia samochodów pozwala na mycie do 4 samochodów jednocześnie co sprawia, iż oszczędzamy czas klientów.  Myjnie tunelowe IMO POLSKA są prowadzone przez Operatorów prowadzących własną działalność. Operator podpisując Umowę z IMO POLSKA otrzymuje pakiet szkoleń, który zapewni mu "łagodny" start oraz będzie wiedział jak dbać o standardy, których oczekuje IMO POLSKA. Operator sam zatrudnia pracowników a jego przychody wprost zależą od jego zaangażowania i determinacji.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.32

Udostępnij artykuł:

Franczyza - pod obcym szyldem, ale na własne konto Franczyza - pod obcym szyldem, ale na własne konto
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem