zaloguj / zarejestruj

Pomysł na biznes Mail Boxes Etc.Tych usług potrzebuje każda firma!

Sieć franczyzowa z kompleksową ofertą dla małych i średnich przedsiębiorstw - to nowość na polskim rynku. Jak zarobić na tym biznesie?

Właściciele małych i średnich firm mierzą się z różnymi problemami - wiele z nich rozwiązuje współpraca z Mail Boxes Etc. To pierwsza w Polsce sieć franczyzowa oferująca profesjonalne usługi dla biznesu. Przesyłki kurierskie, mikrologistyka, poligrafia, wirtualne biuro - MBE ma sprawdzone propozycje. Praktycznie każda firma jest potencjalnym odbiorcą części z tych usług.

Ten rynek dopiero raczkuje, ale widać, że wraz z podażą pojawia się popyt. Punkty MBE zarabiają na siebie nie tylko w dużych miastach, ale też w mniejszych, jak Grudziądz, Piaseczno i Grodzisk Mazowiecki. Możliwości są w całym kraju ?-małych i średnich firm nigdzie nie brakuje.

Współpraca z klientem biznesowym jest szczególnie opłacalna. Regularne zamówienia i możliwość dużego zarobku na wartości dodanej to tylko niektóre z profitów.

Oczywiście oferta jest na tyle wszechstronna, że trafia również do klientów indywidualnych. Dzięki temu koncept zapewnia stabilne, bezpieczne zyski. W pierwszym kwartale 2017 roku spółka MBE Poland odnotowała wzrost przychodów aż o 32%! To mówi samo za siebie - ten model biznesowy zapewnia dynamiczny rozwój.

Pomysł Mail Boxes Etc. jest wbrew pozorom bardzo prosty. Świat się zmienia i obecnie outsourcingu potrzebują nie tylko globalni gracze, ale też mniejsze przedsiębiorstwa. Usługi dla małych i średnich firm to w Polsce nowa idea - Mail Boxes Etc. jest pionierem. Dzięki ofercie sieci lokalni przedsiębiorcy wskakują na wyższy poziom rozwoju. Nie trzeba zamrażać kapitału i inwestować w dodatkowy samochód czy magazyn. Wystarczy współpraca z MBE.

Wielu przedsiębiorców kooperuje z siecią również po to, by skoncentrować się na głównej części swojej działalności. Wysyłka za granicę, transport towarów delikatnych, wydruki dużego formatu - wszystko to można powierzyć partnerom z Mail Boxes Etc. Przedsiębiorcy dobrze wiedzą, że w biznesie nie ma miejsca na półśrodki. Zamiast obawiać się, że coś pójdzie nie tak, lepiej przekazać część zadań wyspecjalizowanemu partnerowi.

Jak widać, koncept MBE odpowiada na realne potrzeby. Oferta jest idealnym rozwiązaniem dla sklepów internetowych, które przeżywają potężny boom. Wartość rynku e-commerce w Polsce przekracza już 30 mld zł! Ten intensywny wzrost to część globalnego trendu, a jego szczyt jest ciągle przed nami. Możliwości rozwoju dla franczyzobiorców Mail Boxes Etc. jest wiele, a wejście na rynek już dziś daje uprzywilejowaną pozycję w przyszłości.

Sieć ciągle szuka franczyzobiorców chętnych do otwarcia punktu MBE w swojej okolicy. Minimalna kwota inwestycji to 50 tys. złotych. Sieć oferuje pomoc w zakresie wyboru lokalu, zapewnia kompleksowy pakiet szkoleń i fachowe doradztwo. 

Materiały Partnera

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.35

Udostępnij artykuł:

Co wyróżnia XTREME FITNESS GYMS FRANCHISE Co wyróżnia  XTREME FITNESS GYMS FRANCHISE
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem