zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Franczyza drogerii Natura - pomysł na ciekawy biznes

Drogerie wciąż są jednym z najchętniej zakładanych biznesów franczyzowych. Kosmetyki, perfumy, środki czystości - to artykuły, które klienci zawsze będą kupować.

Drogerie Natura od 18 lat wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, na bieżąco dostosowując ofertę do ich potrzeb i oczekiwań.

Jedna z największych sieci kosmetycznych w Polsce

Wśród produktów dostępnych w sklepach można odnaleźć bogatą gamę marek będących liderami na rynku kosmetyczno-drogeryjnym oraz asortyment dostępny wyłącznie w salonach sieci, w tym marki KOBO Professional, My Secret, Sensique czy Seyo. Dobry Pomysł na biznesKlienci ufają sklepom sieciowym, także, jeśli chodzi o branżę kosmetyczną. Spółka Natura (dawniej Polbita Sp. Z o. o.), do której należą Drogerie Natura, jest obecnie jednym z najbardziej liczących się podmiotów na rynku dystrybucji i sprzedaży kosmetyków. Obecnie Drogerie Natura to sieć ponad 277 sklepów zlokalizowanych  na terenie całego kraju.

- Drogerie Natura to jedna z największych i najdłużej działających sieci na polskim rynku kosmetycznym - mówi Katarzyna Sidorowicz, menedżer sieci partnerskiej. - Ich wyróżnikiem jest profesjonalne podejście do klientów - zarówno na poziomie jakości obsługi, jak i komfortu robienia zakupów.

Firma systematycznie bada oczekiwania Klientów oraz na bieżąco śledzi trendy na rynku. W roku 2015 Natura dołączyła do Grupy kapitałowej Pelion. Pelion Healthcare Group, dawniej Polska Grupa Farmaceutyczna, w roku 2015 obchodziła 25-lecie działalności. Jest jedną z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce, na Litwie i w Wielkiej Brytanii. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty dystrybucji farmaceutycznej (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.34

Udostępnij artykuł:

Franczyza bez cięć odcinek specjalny Franczyza bez cięć odcinek specjalny
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem