zaloguj
PRZEWIŃ

Franczyza do ok. 55 tys. - to jest możliwe

Niektórym potencjalnym franczyzobiorcom wydaje się, że posiadając kwotę ok. 55 tys. nie ma większych szans na skorzystanie z dobrej i przynoszącej dochody franczyzy. Mylą się. Otwieranie biznesów pod znanym szyldem jest coraz tańsze. Coraz więcej franczyzodawców deklaruje, że na inwestycję w ich biznes wystarczy 50 -55 tys. zł. Wielu z nich przyznaje też, że nie pobiera opłaty za przystąpienie do sieci. Powodem obniżenia kosztów inwestycji jest oczywiście wzrost konkurencji na tym rynku, ale i skala prowadzonego przez nich biznesu. To doskonała okazja dla tych, którzy z 55 tys. zł w kieszeni chcieli rozpocząć własny biznes z renomowanym logo.

Z tego artykułu dowiesz się:

- o 10 franczyzach, które otworzysz dysponując kwotą ok. 55 tys. zł;

- jakie są warunki przestąpienia do konkretnych sieci;

- jakie są korzyści z przystąpienia do tych sieci;

- jakie są minimalne kwoty inwestycji.

 

Przedstawimy 10 propozycji, które być może okażą się pomocne.

 

BIO-BEAUTY – kosmetyki naturalne i organiczne

 

W ostatnim czasie różne kampanie reklamowe przemysłu kosmetycznego podkreśla, jak naturalne są ich kosmetyki - pełne wartości odżywczych i cudownie działające na naszą skórę i włosy. W odróżnieniu od żywności, nigdzie na świecie nie ma uregulowań prawnych definiujących pojęcie kosmetyku naturalnego. Kosmetyki mogą być zatem nazywane naturalnymi (i często są) nawet wtedy, kiedy zawierają mniej niż 1%  składników pochodzenia naturalnego obok koktajlu chemicznych składników.

 

Stopniowo dociera do Polski coraz więcej ekologicznych środków pielęgnacyjnych i upiększających. Noszą one różne nazwy: biokosmetyki, kosmetyki organiczne, kosmetyki ekologiczne, kosmetyki biologiczne, certyfikowane kosmetyki naturalne.

 

Trend na produkty ekologiczne i organiczne jest obecnie jednym z najsilniejszych na rynku produktów spożywczych. Już 2/3 konsumentów spożywa takie artykuły lub przynajmniej miało z nimi kontakt. Dzięki działalności edukacyjnej różnych organizacji ekologicznych, ostrzegających przed szkodliwym wpływem chemikaliów, coraz większa liczba konsumentów sięga również po naturalne kosmetyki.

 

BIO BEAUTY jest wyłącznym dystrybutorem na Polskim rynku certyfikowanych produktów  organicznych. Zaopatrują nie tylko typowe sklepy ekologiczne, ale także tradycyjne drogerie, zielarnie czy apteki, sklepy internetowe umożliwiajac klientowi możliwość szerokiego wyboru w produktach najwyższej jakości EKO i BIO , wytwarzanych przez renomowane firmy z wieloletnią tradycją. Jakość produktów jest potwierdzona jest przez międzynarodowe certyfikaty.

 

Firma wciąż rozszerza swoją sieć dystrybucji i zaprasza do współpracy oraz nawiązywania umów franczyzowych. Oferuje atrakcyjne warunki umowy  i bardzo korzystny system naliczania marży.

 

W pakiecie franczyzowym otrzymasz także bogaty system szkoleń. Pozwoli on na sprawne prowadzenie własnego sklepu czy stoiska, nawet jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą lub nie masz doświadczenia w branży.

 

BIO-BEAUTY gwarantuje:

  • promocje punktu sprzedaży, ciągłość dostaw oraz dostęp do najnowszych produktów, zapewniając optymalizację zatowarowania każdego punktu sprzedaży;
  • pokrycie kosztów logistyki wynikające z obrotu towarem.

Całość procesów związanych z prowadzeniem sklepu lub stoiska z kosmetykami naturalnymi, wsparcie sprzedażowe, marketingowe i logistyczne oraz cykliczne szkolenia ułatwią Ci konkurowanie na lokalnych rynkach. Pozwolą także systematycznie powiększać grono zadowolonych klientów i rozpoznawalność marki.

 

Przewidywana suma inwestycji:

Stoisko: 15- 25 tys. zł, (zatowarowanie + wstępne wyposażenie);

Sklep : 25 tys.– 40 tys. zł. (zatowarowanie + wstępne wyposażenie)

 

Podstawowe wymagania sieci:

  • miasto min. 40 tys. mieszkańców w przypadku stoiska;
  • miasto min. 100 tys. mieszkańców w przypadku sklepu;
  • lokal o powierzchni min 20 m² (stoisko);
  • lokal o powierzchni 35 m² (sklep);
  • atrakcyjna lokalizacja;
  • gotowość do adaptacji lokalu zgodnie z wymogami BIO-BEAUTY;
  • zaplecze finansowe pozwalające na poniesienie kosztów inwestycji;
  • zaangażowanie, motywacja i chęć partnerskiej współpracy z BIO-BEAUTY.

 

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.26

Udostępnij artykuł:

Jaka jest rola osoby wspierającej franczyzobiorcę Jaka jest rola osoby wspierającej franczyzobiorcę
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem